Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

рекламодавці і одяг з логотипом

<< < (2/4) > >>

Erazel I-st:
Ну я теж там купляв. Але ж не захищаю їх. Йди краще тему про кумівствол почитай на крапці  :D

Сім самураїв:

--- Цитата: erazel від 06.06.2007, 16:15:45 ---Ну я теж там купляв. Але ж не захищаю їх. Йди краще тему про кумівствол почитай на крапці  :D

--- End quote ---
млін, Ерейзел. ти вроді в Що?де?коли? граєш. мав би відразу зрозуміти суть мого посту. тим паче, що ніхто 30-м секундами тебе не обмежує.
я не захищаю РБ. Дрім написав, що вони співпрацюють з пох.бюро (правда кльово звучить?%)) і недокручують або перекручують гайки, аби пох.бюро мало клієнтів (чорний гумор, типу). а я не люблю чорний гумор на свою адресу, так як також купляв ровера в РБ і можу стати потенційним реціпієнтом чорного гумору Дріма.
я зрозуміло пояснив?

Erazel I-st:
Тепер так. Але дрім ПРАВДУ говорив. Вони вічно шось там недокручують

Віталько:

--- Цитата: erazel від 06.06.2007, 16:50:24 ---Тепер так. Але дрім ПРАВДУ говорив. Вони вічно шось там недокручують

--- End quote ---

Ну то цензорний хрін з ними, хай собі недокручубть. Перевіриш ровер перед поїздкою, сам докрутиш і все :)

Сім самураїв:
(без всілякого кумівства)
не повірите, але в моєму ровері було докручено все нормально, і я вже 3 місяці їжджу і в вус не дую..

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version