Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Як мене зає...ла ця робота

<< < (7/7)

YxTu:

--- Цитата: Frenky від 20.08.2014, 19:51:17 ---для чого тобі державна легальна робота? Чим приватна не подобається? На пенсію і так не варто розраховувати. А платять більше.

--- End quote ---

на 100% згідний !

державна робота в своїй більшості це печаль-біда  :'( зарплати жебрацькі, я сам працюю на державній і маю повну вищу освіту.
+ є те що я в нормальному колективі і не сильно підгружають.
міністерство зарплату врізало, досить суттєво у звязку із АТО бо нема чим платити.

так що я раджу орієнтуватись на підвищення кваліфікації і баблистого чесного приватника(хоча такі я думаю занесені до червоної книги)

а самий кльовий варіант виїхати в Київ або якийсь інший мільйонник.   

Oleg:
Як кажуть "всюди добре, де нас немає". Немає сенсу шукати місця, де вам буде добре, є сенс створювати місце, де вам буде добре і комфортно.

Стечкин:
а йа таки відповідально стверджую шо всі негаразди на роботі і наїзди на веловсипеді напряму витікають з невиконання своїх чоловічих обовязків...
знали би ви паразити-чоловіки, як бідолашні жінки від недотраха потерпають (((

Oleg:

--- Цитата: Стечкин від 21.08.2014, 10:50:42 ---а йа таки відповідально стверджую шо всі негаразди на роботі і наїзди на веловсипеді напряму витікають з невиконання своїх чоловічих обовязків...
знали би ви паразити-чоловіки, як бідолашні жінки від недотраха потерпають (((

--- End quote ---

ти теж добрий! замість того щоб виконувати свій справжній чоловічий обов"язок по рятуванню прекрасної чорненької половини людства, сидиш тут на форумі і флудиш! )))

Стечкин:
по-перше я застарий
по-друге я наполовину жид, і на дві треті дикий руський свиня
по-третє я вчота хтів таки йти на дівки, але був дощ і всі дівки повтікали (((

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version