ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Cannondale Trail 5

<< < (3/9) > >>

peres:

--- Цитата: vitkov від 22.01.2015, 18:39:17 ---А що тут цінити.
Згадай скільки ти хотів раніше це у доларах , а тепер тіж самі долари, але сума у гривнях подвоїлась , а то і у 2.5 раза більше.
Потім порівняй, що пропонують магазини за нові велосипеди і роби висновок .

--- End quote ---

не вийде продати за суму індексовану в 2,5 рази, якщо є бажання повернути вкладені кошти з мін.втратами, або =0 (про + навіть не говорю), то тільки його розбарахолити
наприклад я свою раму купував за 200$(це було 1600), то зараз я її не продам, хоть ти всрися трісни, за 5 Кгрв(за таку суму можна взяти добрий "картон"), а продам її за ті самі 1600грн можливо з плюс 200-300грн
отакатовот історія, не добрий зараз час для продажу, раджу забити на продаж і катати-катати і ще раз катати :) 

vitkov:

--- Цитата: peres від 23.01.2015, 10:32:24 ---не вийде продати за суму індексовану в 2,5 рази, якщо є бажання повернути вкладені кошти з мін.втратами, або =0 (про + навіть не говорю), то тільки його розбарахолити
наприклад я свою раму купував за 200$(це було 1600), то зараз я її не продам, хоть ти всрися трісни, за 5 Кгрв(за таку суму можна взяти добрий "картон"), а продам її за ті самі 1600грн можливо з плюс 200-300грн
отакатовот історія, не добрий зараз час для продажу, раджу забити на продаж і катати-катати і ще раз катати :)

--- End quote ---

Цілком погоджуюсь  . Це також мав на увазі коли писав вище ,яка має бути ціна .Нажаль така  гірка реальність . І тому як  бачимо, ціни виросли і менше продається.

забити на продаж і катати-катати і ще раз катати ---Золоті слова

Золотые слова, Юрий Венедиктович

YxTu:
 8) Автор свою ціну в студію....

Kotandrey:
Продаєтья і не тільки цей байк, причини вагомі, так би не продав і катав далі, вел дуже подобається, все ідеально працює, взагалі настрою на продаж немає.
Моя ціна 10000 грн.
Це фактично забрати те що у нього вклали )

Kotandrey:
Всім привіт

Байк вирішив не продаватись, а вирішив замінити ще одну вагому деталь, яка при апгрейді не замінилась  :)
Отож, тепер будуть стояти новенькі дискові обода  dt swiss 533d
Що скажете?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version