Загальний > Забави роверові

MTB марафон "Стежками Опришків" 2014

<< < (2/3) > >>

Opryshok:
Я повернувся в цивілізацію, і в мене є багато чудових новин. По трансферу інфу дам завтра-післязавтра, а от зараз оголошу дуже гарну новину. Зізнаюся, я про це думав уже більше місяця тому, але сумнівався. Дуже хотілося, щоб у сильних і сміливих дівчаток була своя категорія для заруби, але потрібно було залагодити технічні моменти. І ось тепер можу з чистою совістю оголосити, що що категорії Хардкор жінки - бути!
При цьому категорія жінки лайт 35 + скасовується, так як там немає жодної учасниці.

sanlexik:
Можу запропонувати трансфер з Тернополя: 8 чоловік і усі велосипеди теж мають поміститися...

Opryshok:
Друзі, часу, щоб зареєструватись та оплатити стартовий внесок, лишився всього тиждень. Поспішіть, якщо хочете поганятись в цих прекрасних місцях! http://bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=2818

Opryshok:
Нагадуємо, що до завершення реєстрації на марафон "Стежками Опришків" залишилось 3 дні.
Після 15 серпня реєстрація буде зупинена, і стартові внески більше прийматись не будуть. Тому, тим, хто ще не встиг зареєструватиcь чи оплатити участь в змаганні, радимо поспішити. До зустрічі у Рахові!

Opryshok:
Реєстрація закрита. До марафону лишився лише тиждень, і тепер залишається лише готуватись до гонки. Гонщикам - тренуваннями, нам, оргкомітету, підготовкою до проведення. Скоро побачимось :)

З Тернополя їде 2 учасники.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version