Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Шукаю роботу!

<< < (2/3) > >>

switch:
А що, є цікаві вакансії по Делфі? ;)
ану-ну...

org100h:

--- Цитата: switch від 10.06.2014, 17:25:51 ---А що, є цікаві вакансії по Делфі? ;)
ану-ну...

--- End quote ---
Здав би ся програмер з досвідом.
резюме писати сюда oksanaСобакаemagicone.com

mix_g:

--- Цитата: Terrorist від 10.06.2014, 17:13:55 ---на Ватрі мене хватило тільки на три місяці :D

--- End quote ---
а мене поки що на 7 років хватило.. дальше не знаю. Вже задовбало що деякі "обрані" жополизи, лізуть в жопу без мила, і їм хоть би що. Пенсіонерів - дофіга і більше, є ще середнього віку народ, в одних руки з жопи ростуть тому їх не чіпають, другі - вміють так викрутитись, що пів дня ніфіга не робити тільки горілочку попивати і їм теж нічого, бо вони всі - ЖОПОЛИЗИ. А мене, молодшого, ганяють всюди де тільки захочуть. По спеціальності - різчик металу, тільки чомусь крім порізки рулонної сталі, я ще і штамповщик, складальник апаратів,  прибиральник, гружчик, і ше до того всього кидають мене на дільницю по виготовленю з гофротари пакувальних коробок. Я не кінь, так можна і ласти відкинути.. :'(


--- Цитата: org100h від 10.06.2014, 17:13:02 ---А мови знаєш?

--- End quote ---
українська, російська, німецька(в школі колись вчив), англійська(віндовс колись був на англ.мові)  :o

Vadila:
Також цікавить, робота на літо, можу і руками працювати(грузчик) і писати мінімальні сайти на джумлі, вордпресі,  мови укр,рос,англ...

Drive_t:
Хто має бажання працювати в інтернет провайдері всі деталі по телефоні дзвоніть телефон в підписі

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version