Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

На закупи в Польшу - Перемишль(Ярослав/Жешів)

<< < (2/3) > >>

vitkov:
Що там в Польщі на рахунок  запчастин до велосипеда чи магазинів  де можна придбати шось путяще ?? Може хто знає де якись ринок із велосипедами 

skeleton13:

--- Цитата: дихлофос від 24.04.2014, 20:23:27 ---ну  де ти раніше був? >:(
я тільки звідти  пригнав, прокатував візу, шукав до кого підсісти...треба-було 3 місця....
от  поспішив  я трохи, та вже...
давай  свій тел. в приват, всі питання  тобі просвітлю! :)

--- End quote ---
упс...) ну якшо прокатав значить не останній раз плануєш туда їхати)
і значить в вас там є трохи люду який хоче в польшу зїздити...)

--- Цитата: vitkov від 24.04.2014, 21:06:39 ---Що там в Польщі на рахунок  запчастин до велосипеда чи магазинів  де можна придбати шось путяще ?? Може хто знає де якись ринок із велосипедами 

--- End quote ---
кажуть...в простенькому місті з населенням до 100 тис...є по 3-4 веломагазини з цінами на 10-20% дешевшими і вибором такий шо спорт+ разом з ровербайком і всіма веломагами тернополя ховається) Бу в Варшаві в веломагазинах...то очі аж розбігаються....) ціни...ну..чуть дешевше чим в нас...роверики в зборі дорогі..але детальки дешеві...

дихлофос:
на   рахунок цін у  Польщі.
не можу вас   нічим порадувати, бо  казки, що там в магазинах  щось тепер  вигідно купувати-то для старшої групи дитсадка.
любий  обмін  на  польський  злотий ,  йде через американський долар, а він , як  відомо , досить  високо став від
носно гривачка (майже в пів раза),
то далі вам  потрібно розжовувати  теорію, шо ровери там  роздають за  пів-дурно? :D

skeleton13:

--- Цитата: дихлофос від 24.04.2014, 21:46:02 ---любий  обмін  на  польський  злотий ,  йде через американський долар,

--- End quote ---
я не економіст...але шо?) кажи курс злотого 3.7 до гривні....тобто шоб купити один злотий тре віддати 3.7 грн... а ціни які були в польші при курсу 2.5 такі самі і зара тільки при 3.7....

--- Цитата: дихлофос від 24.04.2014, 21:46:02 ---то далі вам  потрібно розжовувати  теорію, шо ровери там  роздають за  пів-дурно? :D

--- End quote ---
та да...халяви ніде нема..

A.F.C.:
Щоб зекономити на покупках у польщі тре знати хто приїзджає з заробітків із Польщі і купувати злоті у них. По трохи, по трохи і сума назбирається. А потім куплений товар провести через "такс фрі" (про "такс фрі" читайте в неті, багато писати) А стосовно самих цін, то я не бачив щоб ціни там були менші... Хіба попасти на сезонний розпродаж.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version