Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

GPS, порадьте за яким гуглити.

<< < (2/9) > >>

Стечкин:
взагалі порада від Аванара - поставити карту памяті і створити на ній папку Garmin - мены помогло )

Avanar:

--- Цитата: A.F.C. від 21.04.2014, 21:58:07 --- Пробували карти з гуглу підшивати?

--- End quote ---
А якщо не секрет, які це ви такі чудо карти створювати зібрались, і чим вам існуючі карти не підходять, що ви зразу кинулись свої створювати?
В неті купа карт з розширенням *.img для гарміна, навчіться спочатку з ними працювати, тоді вже в дебрі лізьте.
Якщо вже так цікаво, то з допомогою SASPlanet створюються карти будь якої території з будь якого супутника, навіть досить великих територій для гарміновських навігаторів, але з розширенням *.JNX, мені просто по роботі це деколи потрібно, але все одно стараюся використовувати вже існуючі інтернетовські карти.

Erazel I-st:

--- Цитата: Ruslan 75 від 21.04.2014, 11:18:20 ---....) та почни з топографічних карт...) результат не гірший))) я в шоці Еразель  - в дальнібойщики преходить - сила!))))
а хто в Екстрім крилі тебе замінить - ???))))

--- End quote ---
Хто сказав що в дальнобойщики. Інколи просто цікаво побачити свій маршрут по селах і полях :)
Андрій, чому взяв етрекс? для того щоб мати карточку памяті і тачскрін? Цікаво просто що конкретно він дав відносно старої моделі. У тебе вроді колись був ч/б гармін якийсь великий  :)

Стечкин:
eTrex 20 тачіскріна не має
але він захищений

switch:
Чим не влаштовує звичайний смартфон?
Тим паче можна зразу шарити треки своїх поїздок, а на деяких сервісах і "ілюструвати" поїздки фотографіями з автоматичною привязкою до координат (Спортстрекер).
Точність цілком прийнятна.
Як на мене Гармін ціавий в тому плані, що довше тримають акуми, водонепроникний, має магнітний компас і барометричний висотомір.
Але це фішки, які більше потрібні реально для орієнтування в довготривалому поході на природі. В лісах, горах.
Я в своїх поїздках використовую простеньку Нокію, одну з перших симбіанів з вбудованим джіпіесом - мені вистачає цілком.
http://www.sports-tracker.com/#/workout/meloman
точність трохи хромає - зазвичай завищує покази одометра - але чисто щоб продивитси трек або прокласни маршрут незнайомими селами - вистачає.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version