Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

GPS, порадьте за яким гуглити.

<< < (8/9) > >>

switch:

--- Цитата: Erazel I-st від 24.04.2014, 08:05:42 ---Прокрутка вроді паше справно, ніяких нарікань. Ну чи я просто не зауважував що чогось не можна  :).

--- End quote ---
ну я мав на увазі там якщо дивишся графік швидкості чи висот - то забита ще можливість міняти шкалу і робити прокрутку, щоб проглянути детальніше, але ці фішки забиті на кнопки. Ну там є в принципі екранне меню, але ним не взагалі зручно. То я такі нюанси дивлюсь вже через акаунт на сервері.

Erazel I-st:
Доречі, а як шарити трекінги? Поставив галочку що воно загальнодоступне, скопіював адрес з адресної стороки в броузері, відкрив іншим броузером -а  воно мені відкрило зразу з моїм залогоненим профільом. Тобто по ссилці воно й залогонений аканут передає  *dontknow*

switch:
шарити то в смислі дати комусь зсилку на свій трек?
ну я наприклад в свій акаунт заходжу рідко досить, треки я завантажую з галочкою "доступний всім", тоді якщо хочу комусь дати зсилку - зайшов на сайт, знайшов трек, дав зсилку.
якщо сижу в акаунті то просто запускаю інтернет експлорер (в смислі просто інший браузер) збоку і там відкриваю спорттрекер і копіюю зсилку.
зсилки на треки коли ти залогінений і коли ні - можуть не співпадати. Не знаю яка там в них система, але якщо в тебе є треки, які бачиш тільки ти або друзі - то сторонній юзер бачить менше треків ніж насправді є, і твоя зсилка для нього не спрацює.
Взагалі там є кнопка для шарення свого трека, по ній видається код для вставки, але він по ходу побудований як фрейм і там інфа не вся (приклад), хоча в верхньому правому кутку зсилка на власне спорт-трекер вже.
хоча взагалі там код для вставки на вебсторінку в вигляді фрейма. Зсилку я з нього окремо витяг.
так воно мало б виглядати в ідеалі: http://www.sports-tracker.com/blog/widgets/
форум шприхи код не зрозумів схоже.
Код який генерується:

--- Код: ---<iframe style='background-color: transparent;' frameborder='0' marginwidth='0' marginheight='0' scrolling='no' width='450' height='300' src='http://www.sports-tracker.com/widgets/wdgt_workout.html?username=meloman&workout_key=qlh7g89ai96h7ac0'></iframe>
--- End code ---
до речі може ти поставив галочку "Keep me loged", бо в принципі я не замічав щоб через зсилку передавало дана для логіну. Але некоректність зсилок якщо не всі треки всім доступні - все одно має місце.

switch:
ще є такий віджет щоденника тренувань
слухай, я тут такі речі взнаю, хоч вже скільки часу користуюсь тим спорттрекером - ніколи в принципі такими речами особливо не цікавився :)

можна і просто картинкою поділитись, як тут в сусідній темі роблять :) кнопка внизу по центру з конвертом, але то не дуже цікаво:

Erazel I-st:
Я код віджета iframe вставляю в ХТМЛку, вдкриваю її і копіюю лінк на мій трек. Через зад трохи, зате точно лінк буде такий що кожен зможе подивитися.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version