Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

GPS, порадьте за яким гуглити.

<< < (6/9) > >>

switch:
хм... ну ща спробуєм.
ще колись ставив собі Ендомодо трекер. Але щось я його так і не використовував. В нього прикол в тому, що він вроді пише трек в онлайні, і бажаючі можуть зайти і подивитись де ти був, і куди рухаєшся. Але потім я аналогічну фішку включив собі на гугл-картах. А потім і взагалі забив на те діло - якось воно на праткиці не зручне виявилось :)

Erazel I-st:
Ги, треба буде то онлайн-відстежування тихиенько врубати на дружиненій нокії  :D

A.F.C.:

--- Цитата: Avanar від 22.04.2014, 11:28:24 ---Справа не в картці памяті, якщо ще в ЖПСці є вільна память, то можна ставити і туда, але не з офіційного сайта Гармін карти, В нас всі ЖПСки прошиті ломаними прошивками, які не будуть дозволяти переглядати карти створені таким методом.
То що ти хочеш робиться двома программами:
Google Earth - скачуєш необхідну територію
SASPlanet - створює на базі кешу Google Earth, файл карти для навігатора.
Тільки це дуже довго розписувати, хочеш сам шукай в неті, хочеш покажу вживу.

--- End quote ---
Память ніби ще є. Що за пррошивка і що за карта я не вкурсі мені це все встановлював "Endi".  Карти стали трохи кращі, але карти які я створював в "Гугл Ерст" пристрій не читає. Закидав в папку "Garmin" карта там є, але пристрій говорить, що неможливо її прочитати. Якщо не складно то закиньте у приват ваш номер телефону, щоб можна було поспілкуватись по телефону.

Erazel I-st:
Switch а як з того СпортТрекера вигружати дані на комп? Чи чим його .dat відкривати? Ну щоб не в нет за мобільний трафік а з компа з нормальним інетом.

switch:
Ммммм....
не скажу, чесно кажучи.
з того що я знаю:
- можна вигружати на сервер трек без знімків, в цьому випадку трафіка піде меньше (він перепитує кожного разу при вигрузці чи вигружати фото і вказує приблизний обєм трафіка, який на то треба. фотки маштабуються, то там не дуже багато іде).
- можна фотки до трека догрузити окремо з компа, але я не знайшов як їх тоді привязати. Можливо треба щоб вони мали якийсь ЖПС-тег в ЕХІФі
- можна вигрузити трек в форматі гугл-ерза і потім відкрити його на компі (для того відкрити трек (тренування) на смартфоні і вибрати відповідну опцію в меню "Експорт").
- можна треки не вигружати а тримати в своїй базі проги на смарті, що самого цікавить - продивлятись через гугл-ерз, а на сервер вигрузити в якийсь день всі треки скажем за тиждень, і за цей день дати пару грн за нет.

Я особисто користуюсь тарифним планом "Бомба", то в мене по 10 метрів трафіка на день виділяється, відповідно я не заморачуюсь дуже трафіком. Там вроді менше мегабайта іде.

ПС: мене Олег звати, якщо що :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version