Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

GPS, порадьте за яким гуглити.

<< < (5/9) > >>

Erazel I-st:
Ага, я якраз відключив інет, щоб не їло грошей. Може із-за того. Ну то треба буде просто включити ту навігацію і хай торчить в фоні. Батареї на день має вистачати думаю.
 Доречі а яким софтом користуєшся? Я тупо загнав нокієвські карти нові і хватає.

switch:
Нокіївськими в основному користуюсь при навігації по незнайомому місту. Або щоб зорієнтувтиась, де знаходжусь, коли їду в автобусі чи поїзді - вони найшвидше результат показують і там зручно відстань подивитись, скільки ще йти/їхати.
В горах і лісах, якщо є покриття, користуюсь в основному гугл-мапсом. (В містах часом тож - там пошук кращий).
Поїздки, походи пишу на Спортстрекер - непогана досить софтина, яка і трек пише і статистику деяку підбиває і якщо робити фото з смартфона - то при вигрузці трека він автоматом вигружає на сервер і фото, що як правило полегшує потім орієнтування по треку. Іноді правда підглючує і буває що не закидає частину фото. особливо якщо їх більше десятка.
Спорттрекер досить економний, як правило батареї вистачає на деньок покатушки з записом трека. Гугл-мапс навпаки досить прожорливий і швидко садить батарею.
Можна ще юзати Яндекс карти, якщо на Київстарі - то там трафік безкоштовний. І можна кеш карт наперед скачати і юзати скажем в горах де немає мобільного покриття, але по юзабельності вони мені щось не спообались.
На Андроїді в дружини то юзаєм ОруксМапс - в порівняннні з тим всім що доступно мені на Сімбі - набагато просунутіша для туриста прога.
Ну ще от цією софтиною що в цій темі згадували зацікавився. Торент правда ніхто не роздає - але скачаю пізніше щоб попробувати. Може бути щось прикольне.

В основному використовую звязку спортстрекер + гуглмапс. Спортстрекером пишу свої поїздки, а якщо виникає потреба виїхати на цей маршрут ще раз - експортую трек в форматі гугл-карт і відкриваю в них.

також мобільгні гугл-карти без проблем розуміють трек, намальований в гугл-ерзі (kml-файл). То якщо топаю десь по полонинам, або їдем по лісам - то перед поїздкою малюю собі приблизний маршрут на компі, зберігаю в файл, скидую по блутузу на смарт і відкриваю на смарті.

switch:
стосовно а-ЖПС: він вмикається в програмі "Розсташування" (не "Карти", ну ти в неї заходив певно, бо саме вона показує стан супутників). Меню "Позиціювання"/"Методи позиціювання".
Там 2 галочки: "Інтегрована ЖПС" (це власний ЖПС телефона) і "ЖПС ч/з допоміжний сервер" (це власне а-ЖПС)

switch:
попробував щойно на своїй Нокії визначення позиції:
2 хв визначав в нокіївській програмі навігації. При цьому використав 116 кб трафіка.
після того запустив спортстрекер - визначив за 20 с і використав тільки 7.5 кб трафіка.
ну з часом визначення - тут не дуже показово, бо я проюбував з підвіконника на роботі :) це Оріон - напроти вікна стіна корпуса, збоку тож стіна, відкритий простір тільки на північний захід. Визначив координати по 5 супутниках з 10 які мали б бути йому доступні.
На відкритій вулиці в Хмельницькому то показав мені місцезнаходження досить шустро - до пів хвилини максимум.
Вот що фігово в смартфона - то це те що екран в нього жере набагато більше і видно на ньому набагато гірше при цьому на сонці :)

Erazel I-st:
Дивно, я той торент стягнув і ніби нормально роздає. Може через іншого провайдера вдома спробуєш.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version