Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

GPS, порадьте за яким гуглити.

<< < (4/9) > >>

Стечкин:

--- Цитата: Erazel I-st від 22.04.2014, 11:32:21 ---
А з гармінів можна трек вивантажувати як з смартів?

--- End quote ---

я з своїм бігаю, а потім трек на компі дивлюся
на гугл ес теж той трек можна завантажити

Avanar:

--- Цитата: Erazel I-st від 22.04.2014, 11:27:02 --- У дружини 5230. Але щось її ГПС взагалі мене не взлюбив. Супутники бачить, а от щось показувати відмовляється. Ні координат ні швидкості. Хоча коли вона у дружини то вроді показує все :)

--- End quote ---
Так там є ЖПС, в нас шофер на роботі має таку саму і з подивом зрозумів що він щасливий власник ЖПСки. Здаэться поставили йому прогу Garmin Mobile XT 6 (обговорення тут http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=1066674) ы кинули карту Польші, з*іздив він на машині на закупи, довольний як слон, сказав що йому цього ЖПС з головою вистачає. :)
Так з етрекса можна і вивантажувати і завантажувати і треки і точки, і в нет їх кидати, можна звичайним копіюванням файла як з карти памяті, так і за допомогою програм.
Так все, мене до вечора нема.  8)

Erazel I-st:
НУ побачу, я туда кинув карту україни на 300 метрів. Ніби все показує,  але блін, ну нелюбить мене жпс  тій нокії  :(.
Напевне це мені розплата за те що я тільки 160 грн дав за ту нокію в ломбарді  :D.
 А за лінк дякую, вечором спробую поставити, глянути що та софтина може.

switch:
До речі в мене теж якраз 5230 :) я щось ніколи не запамятовую тих цифрових моделей в Нокії, хоч убийся.
Вона звичайно в порівнянні з сучасними андроїдами - туговата досить, процесор там слабенький вельми, і памята мало. Але виручала мене не раз.
В дружини Самсунг Джіо. Трошки потужніший, хоча теж вже не потягається з 4-процесорними новинками :)
І до речі робота ЖПС власне на цій нокії краща. Хоча під андроїд дружини набагато більше програм і відповідно функцій.

switch:
Чому може бачити супутники але не показувати координати і дані по курсу - може а-ЖПС відключений. Він без нього дуже довго стартує. в ЖПС є таке поняття як гарячий і холодний старт. В нокії цієї таке враження що без а-ЖПС завжди йде холодний старт. а-ЖПС підрозуміває під собою вихід в інтернет і отримання даних для початкового розрахунку від базових станцій. Це звичайно тяне трішки грошей (не багато - 20-30 кілобайт трафіка) і інтернет має бути настроєний. Можна і без а-ЖПС, але тоді він в мене бувало що іпів години не міг визначити місцезнаходження :)
А вже після старту - то далі він тримає координати досить непогано. В лісі буває трохи збоїть і трек може стрибати вправо/вліво, особливо якщо не рухаєшся. А на відкритому просторі і при небагатоповерховій забудові то малює трек доволі чітко.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version