Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

GPS, порадьте за яким гуглити.

(1/9) > >>

Erazel I-st:
Надумав за кілька місяців(коли грошей підзбираю) купити собі ЖПС якийсь. Порадьте модель з котрої починати гугління :). Хочеться щось старе але якісне від Гарміна. Тобто екран кольоровий не потрібний, але хочеть хороший прийом, хороший корпус і т.д. Тобто якийсь топовий старих років. Чи зараз навіть дешевші nbge etrex ловлять краще чим старі моделі?
 Ну тобто порадьте що краще шукати - новий простіший чи старий навороченіший.

Ruslan 75:
....) та почни з топографічних карт...) результат не гірший))) я в шоці Еразель  - в дальнібойщики преходить - сила!))))
а хто в Екстрім крилі тебе замінить - ???))))

A.F.C.:
Щоб реально знати які моделі як ловлять і як утримують сигнал тре їх одночасно в однакових умовах протестувати. Маю новий ЕТРЕКС 20 з можливістю довантажувати карти в форматі ДЖП і можливість завантажувати уривки карт прямо з ГУГЛ МЕПС. Можу дати на якись час свій, щоб ти міг зрозуміти що такий ЖПС собою представляє. Може буш мати час і мені зразу карти вшиєш. А то я їх створив і заніс але пристрій при завантаженні говорить, що файл занадто великого розміру, хоча розміри як по пікселях так і по МБ дотримані.

Стечкин:
отимальне співідношення ціна-якість Garmin eTrex 20
має Аванар, маю я

210 доларів

A.F.C.:

--- Цитата: Стечкин від 21.04.2014, 19:04:29 ---отимальне співідношення ціна-якість Garmin eTrex 20
має Аванар, маю я

210 доларів

--- End quote ---
Пробували карти з гуглу підшивати? А то в мене ніяк не виходить.. *dontknow* Спеціально брав той еТрекс 20 щоб можна було скористатись такою функцією. Люди підкажіть в чім справа? Карту створюю, вношу в прибор, а він при заванитаженні викидає, що файн неможливо прочитати бо він занадто великого розміру. Розмір по Мегабайтах і по пікселях дотриманий.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version