Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Ровер для жінки

<< < (2/8) > >>

Стечкин:

--- Цитата: дихлофос від 12.04.2014, 19:34:03 ---Цікаве  число, це що, 3  ровера звичайних, а один одноколісний? 8)

--- End quote ---


типа того - є переднє колесо, в поточний момент складаю заднє

vit:

--- Цитата: Стечкин від 12.04.2014, 17:20:44 ---а краще візьми для наслідування Вітю Онисківа - той коханій за півтора кілобакса склав ровера навіть без кредита

--- End quote ---
   
 Складати ровера, це той самий кредит, і без відсотків. Раджу всім хто не отримує по 5 штук грн. на руки що місяця але хоче щось пристойне.
 В мене взагалі зарплати нема, тільки денний заробіток, і про ровер навіть за 3.500грн. міг тільки мріяти, доречі саме стільки коштував мій трек який на день народження подарувала мені мама, за що їй ВЕЛИЧЕЗНЕ дякую.
 Потім вже почав розуміти що ровер складається з компонентів і що шприха від колеса з апарата моєї мрії коштує якихось 7грн. Але з цим я розібрався коли в мене вже був мій вел. і продати я його якось не міг, та й не хотів. А тим часом душа бажала свята, і свято розпочалось з ідеї щось скласти для жінки, хоче вона того чи ні. Ну а далі все якось пішло саме собою. Звичайно, без терпіння у цій справі ніяк. Чого і всім побажаю.


--- Цитата: mix_g від 12.04.2014, 17:11:00 ---Привіт. В наші не легкі часи, хотілось би купити ровер для жінки, простенький.

--- End quote ---
   
 Міша, тут біля мене відкрили магазин з б.к. роверами, пару днів назад допомагав знайомому вибирати два ровери - один для нього, другий для малого. Зайди глянь, дуже багато різних було, в тому числі дамок. Я б навіть мав бажання з тобою підти, бо самому цікаво ще раз все обдивитись, тоді трохи поспішали і я шось не задовільнився від візуального контакту з тим роверовим лісом.     

switch:
прикол, що дуже часто бачу мужиків на велах з дамськими рамами :) занадто багато, що б це було "взяв в жінки катнути". Цікаво, чому вибирають таку раму :)
а моя дружина он навпаки про дамську раму навіть чути не хоче. Сподобався їй вел з класичною рамою, і катає. Хоча свекруха (ну тобто мама моя) зразу перепитала, а чого то вона собі чоловічий велосипед купила :)

Стечкин:
ну тупі люди то капєц...

дамська рама - для жінки яка їздить на ровері в СПІДНИЦІ ))))))

але ж по нинішніх часах бабу в спідниці побачити за велике щастя
так шо на поточний момент мужик на жіночій рамі цілком природно виглядає, бо ж нинішні хлопи більш на бап схожі, ніж самі баби

Ruslan 75:
Олексій, коли ти вже будеш писати нормальні дописи - без тих своїх всі тупі тільки я тут дуже умнічка?)))

та по різному буває - жіноча рама для чоловіків - деколи просто елементарна зручність - і спідниця тут ні при чому)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version