Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Ровер для жінки

<< < (5/8) > >>

максоле:

--- Цитата: A.F.C. від 14.04.2014, 12:38:21 --- Я в тернополі не часто. Якщо будете мати час то поцікавтесь будь ласка для мене чи є у них підсиділ 27,2. Може у них телефон якись є щоб я сам міг подзвонити і поспілкуватись стосовно б/у комплектуючих.

--- End quote ---

це велосипед із того магазину. там є номер телефону
http://ternopol.ter.slando.ua/obyavlenie/velosiped-giant-ID8ObcF.html#58447535f7 *dontknow*

kita:
  Ціна зачищена. На форумах і 15 Квітня зрачно!!! Дешевше. Був цікачився. Для дружини:)

Стечкин:
ну таки в натурє - чому жіночу раму називають жіночою?

я свою версію виклав, прохання представити інші варіанти

mix_g:
Так як сам добратись до магазину не зміг(злоякісна педаль) і побачити що там є на власні очі не було можливості, я підключив свого батька)) З його слів, там роверів багато, як нових так і б/у. Питав він що є для жіночого роду, менш-більш нормальні(зі слів продавця) є німецькі б/у нормальної якості по 1400-1700 гривників. Також тато спитав що є з нового, але продавець не рекомендував купляти те китайське нове гуамно за 2400 гривень. Ось така історія, сам зможе туда заїхати вже напевно аж після свят.

mix_g:
купили в тому магазинчику "РОВЕР". Та не простий ровер, а п*здєц який ровер. Єдине хоч радує, що не потратив ні копійки на те гуамно. Отже тепер в моєї жінки самий справжній майже добитий АШАН за просто смішну ціну.. всього 2100. Я блін в шоці..
народ, маю 700 грн, підкажіть де купити невеличку рамцю під 26 колеса.. шукав по барахолках, нічого путнього не кидалось в очі, може хто знає де можна прикупити раму?

лекція батькові гарантовано обеспечена, а жінка по дупі получить


Народ, а може хто знає де можна купити якусь не вбиту вилку 1" ?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version