Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Ровер для жінки

<< < (3/8) > >>

A.F.C.:

--- Цитата: Стечкин від 13.04.2014, 10:20:35 ---...бо ж нинішні хлопи більш на бап схожі, ніж самі баби

--- End quote ---
  :D 100500% + штани "семеро срало - один носить"

Стечкин:

--- Цитата: Ruslan 75 від 13.04.2014, 12:37:51 ---Олексій, коли ти вже будеш писати нормальні дописи - без тих своїх всі тупі тільки я тут дуже умнічка?)))

та по різному буває - жіноча рама для чоловіків - деколи просто елементарна зручність - і спідниця тут ні при чому)

--- End quote ---


нормальних постів нє даждьотєсь - бо я теж тупий

а хіба слова з контекста Задорнова треба всерьоз сприймати?

mix_g:
Вітя, скажи адресу, бо цей тиждень чую в мене буде нагружений(( (начальник з роботи вже дістав, в понеділок мушу до нього до дому їхати комп дивитись, бо шось не подає признаків життя, а там як без дощу буде, то бараболю прийдеться садити  :'( )

vit:
Адреси не знаю. Йдеш від обнови в напрямку канади, по  ліву сторону за костьолом починаються новобудови, от здається у другій по рахунку на першому поверсі магазин, вивіска також є.

mix_g:
ааа, то здається я вже знаю де саме той магазин, пам'ятаю як їхав в Тернопіль до батьків, мій шлях пролягав тею вулицею, на дворі було багацько велосипедів. То там де дві дороги йдуть окремо зі своїм рухом  :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version