Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Чи кожен використовує ровер за призначенням по катанню?

(1/2) > >>

mix_g:
Привіт Шприхалі. Так як вже люди повиходили з зимово-роверової сплячки, все частіше бачу різноманітні велосипеди на просторах Тернополя. Багацько бачив роверів призначених для downhill -у. Самі їздоки поволі, не спіша катають на таких велосипедах, тобто використовують його не за прямим призначенням. Питання виникає, а чи зручно на ньому їздити по місту?
Який у вас, шановні, стиль їзди, яку раму використовуєте для цього?

skeleton13:
шосер...буває шо приходиться катати лісом/полем типу КК...хоча на наших дорогах то і так получається легке крос-кантрі  :)

org100h:

--- Цитата: mix_g від 07.04.2014, 21:32:30 ---Який у вас стиль їзди, яку раму використовуєте для цього?

--- End quote ---
Вальяжно пливучий. Хардтейл

пс. То пацани стрітєц катають просто.

Erazel I-st:
Ги, ну та є таке. Але то в основному молодь просто відпочиває після лісу. Ну та й я маю одного такого - виявилось що екстрім то не моє, а продавати якось не получається, ніхто не бере та й я не сильно горю пошвидше його продати, от і катаюсь на важкому танку по місту. Але катаюсь не зовсім все ж вірно .Так як ровер все ж бере своє, то по сходах на швидкості скочуся, то по ямах пронесусь по Руставеллі :), тобто катаюсь так як на хардтейлі кантрійному було б шкода :)

teodor4ik:

--- Цитата: Erazel I-st від 13.04.2014, 17:06:51 ---Ги, ну та є таке. Але то в основному молодь просто відпочиває після лісу. Ну та й я маю одного такого - виявилось що екстрім то не моє, а продавати якось не получається, ніхто не бере та й я не сильно горю пошвидше його продати, от і катаюсь на важкому танку по місту. Але катаюсь не зовсім все ж вірно .Так як ровер все ж бере своє, то по сходах на швидкості скочуся, то по ямах пронесусь по Руставеллі :), тобто катаюсь так як на хардтейлі кантрійному було б шкода :)

--- End quote ---

Кажи правду. Пацани понти колотять. Ти тоже...

Злий машину і гуся, та купи собі якогото сх трейла і не вийо. Нах тобі 200+ ходу і то ледвоїхало?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version