Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Мої суперечки з ІТ знавцями магазину "ельдорадо"

<< < (9/9)

mix_g:

--- Цитата: Erazel I-st від 01.01.2014, 08:56:46 --- Ну правді бути віндовс так і коштує. Що тут поробиш , така ціна, є й по дорожче версії сімки. Та й про роботу піратки консультант не такий вже й не правий. Є ряд апдейтів які на піратці порушують роботу модуля відповідаючого за роботу 32-бітних програм. Вони банально не запускаються видаючи помилку  :).

--- End quote ---
безумовно є, навіть той самий кряк, після встановлення, не виділяє зі списку оновлень ті, що можуть знести той самий кряк, але це здається апдейти відповідають за провірку ліцензії, тому можна припустити що є і такі, які перешкоджають нормальній роботі компа. Коли я вдруге намагався пережувати всю їхню лапшу, мною був наведений конкретний випадок, "повністю новий комп(про віндовс не говорив нічого), після запуску він в мене нормально працюватиме?" на що і отримав відповідь "ні, треба ядра розблоковувати". Розумію що то є їхній хліб, але я не сподівався що можуть так навішати. За 15 років я вперше таке чую, думав може просто то я такий необізнаний, але навіть всезнаючий гугль не дав мені відповіді.
Для себе рішив, більше ні ногою в ті магазини, ще би всіх родичів в цьому переконати  :)

Філько:
Колись в одному з наших тернопільських магазинів видів, я дідкові одному нахвалювали системник мотивуючи його тим, що при продажі вони  в нього  "багато кінів напишуть". Маркетинг, ядрить го...  :-)

Ship-expert:

--- Цитата: Філько від 01.01.2014, 20:16:18 ---Колись в одному з наших тернопільських магазинів видів, я дідкові одному нахвалювали системник мотивуючи його тим, що при продажі вони  в нього  "багато кінів напишуть". Маркетинг, ядрить го...  :-)

--- End quote ---

 :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version