Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Мої суперечки з ІТ знавцями магазину "ельдорадо"

<< < (8/9) > >>

mix_g:
презідєнт говоре... мої аж повставали з крісел  :D

Erazel I-st:

--- Цитата: mix_g від 30.12.2013, 16:59:24 --- потрібно купити в них ліцензійну копію 7 віндовса, всеб то нічого, але ціна.. 1000 гривень з копійками за 64 бітну операційну систему. Я колезі при консультанту кажу що нєфіг таке дороге брати, я можу поставити не ліцензійну копію і потім з неї зробити ліцензійну за бемплатно  >:( а консультант то аж чуть не вскипів :laugh: почав всіма можливостями вговорювати мого колегу що тоді процесор не буде працювати правильно,

--- End quote ---
Ну правді бути віндовс так і коштує. Що тут поробиш , така ціна, є й по дорожче версії сімки. Та й про роботу піратки консультант не такий вже й не правий. Є ряд апдейтів які на піратці порушують роботу модуля відповідаючого за роботу 32-бітних програм. Вони банально не запускаються видаючи помилку  :).

Erazel I-st:

--- Цитата: Schults від 30.12.2013, 19:01:31 --- :D
нічого не блокував, але факт що при ліцензійній він 7 ноут працював безшумно, коли поставив піратку - гудить як старий системник.. Що порадите?

--- End quote ---
Може при настройці нової вінди не поставив налаштування щоб при простої процесор скидав вольтаж і мегагерци. Це в біосі задається, але може й від мамки мають бути утиліти певні включені, треба дивитися.

Erazel I-st:

--- Цитата: Стечкин від 30.12.2013, 23:00:46 ---тут має  місце нюанс - на 8-ми ядерному проці з ліцензійною віндою порнуха йде у ВІСІМ разів краще !!!

як мені не вірите, спитайте Еразеля - він експерт в даному питанні

--- End quote ---
Ти її на SVP дивишся чи що? Чи взагалі в QHD розширені через SVP з включеним post-procesing?

Стечкин:

--- Цитата: Erazel I-st від 01.01.2014, 09:04:26 --- Ти її на SVP дивишся чи що? Чи взагалі в QHD розширені через SVP з включеним post-procesing?

--- End quote ---

просто після того як ти ходив в сєкс-шоп за змазкою для вилки, я зацінив хто реальний експерт по жіночій статі

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version