Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Мої суперечки з ІТ знавцями магазину "ельдорадо"

<< < (5/9) > >>

bahja:
Блін це жесть, до мене сьогодні також жіночка знайома дзвонила в сльозах, що хотіла купити ноута в Ельдорадо, то вони їй такого там на впарювали, що просто винесли їй мозок, мусів заспокоювати, щоб не брала той віндос 8 ліцензійний і сертифікат сервісного обслуговування за 2000 грн, що прийду на вихідних поставлю активовану 7-ку за невелику пермію. :)

Стечкин:
покупая лицензионный Виндовс - ты финансируеш оккупацию Ирака!

треба мати дзюру в голові, шоб купувати в тернопільських новусах, ельдорадо і тп
і тим більш слухати їхніх продавців

невже так важко купити в інтернеті набагато дешевше?

mix_g:

--- Цитата: Стечкин від 30.12.2013, 23:37:49 ---покупая лицензионный Виндовс - ты финансируеш оккупацию Ирака!

треба мати дзюру в голові, шоб купувати в тернопільських новусах, ельдорадо і тп
і тим більш слухати їхніх продавців

невже так важко купити в інтернеті набагато дешевше?

--- End quote ---
Звісно можна, але нажаль зі всіх знайомих, більш старшого покоління,  інтернет вважається злом, ну і напевно незнання чого людина саме хоче. Я коли помагав вибрати комп, просив щоб не спішити, можна знайти щось ліпше, в інтернет магазинах на багато більший вибір, а якщо брати по запчастинах то взагалі можна підібрати індивідуально під себе, але колега був впертий, в той день він йшов з одною метою, купити комп, от і поплатився, потратив 10000 тисяч, хоч можна було за те саме потратити на багато менше готівки.



--- Цитата: bahja від 30.12.2013, 23:22:35 ---Блін це жесть, до мене сьогодні також жіночка знайома дзвонила в сльозах, що хотіла купити ноута в Ельдорадо, то вони їй такого там на впарювали, що просто винесли їй мозок, мусів заспокоювати, щоб не брала той віндос 8 ліцензійний і сертифікат сервісного обслуговування за 2000 грн, що прийду на вихідних поставлю активовану 7-ку за невелику пермію. :)

--- End quote ---

Угу, мені тоже вони таки досить сильно винесли мозг, хоч я і був готовий, проте це мені не помогло.

Andrizzio:
а шо таке  "850 налаштування того всього.." ???

mix_g:

--- Цитата: Andrizzio від 31.12.2013, 01:27:46 ---а шо таке  "850 налаштування того всього.." ???

--- End quote ---
Це шось типу їхня спеціалізована настройка компа, в мому випадку вони встановили віндовс, драйвера, ще додатково встановили всі необхідні програми для початку роботи, ну там кодеки, плеєри, офіс і так далі, і плюс поставили ліцензійну копію антивірус касперського(бо інакше комп згорить)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version