Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Мої суперечки з ІТ знавцями магазину "ельдорадо"

<< < (4/9) > >>

Стечкин:

--- Цитата: Schults від 30.12.2013, 19:01:31 --- :D
нічого не блокував, але факт що при ліцензійній він 7 ноут працював безшумно, коли поставив піратку - гудить як старий системник.. Що порадите?

--- End quote ---

саме головне - ліцензійну віду не юзай )))
навіть якби йшла разом с компом - знось к йєбєнєй матєрі і став хакнуту

в компі в тебе шумить система охолодження - якщо тре маю колегу толкового який  почистить/змастить
тільки по наших майстернях не ходи - там ні хєра ніхто не знає і робити не вміє - в них вся робота дурніших за себе шукати

Стечкин:

--- Цитата: mix_g від 30.12.2013, 19:44:00 ---нічого проти ліцензійної вінди не маю, але мої фінанси не позволяють викинути 1000 гривень за той віндовс, зрештою можна і на лінукс перейти  :)
та й маю ліцензійний 8 віндовс(але через те що вже привик до 7, поки що не планую на 8 переходити).
а сперечався з тими консультантами тільки через те, що вішали мені лапшу на вуха, я ніяк не міг поняти, як можна на стільки  вперто стояти на свому і сліпо вірити цьму.

--- End quote ---

а 8-му вінду не бажано ставити, бо вона ще сира і має повно помилок

7-ма вже більш-меш виправлена і юзабельна, на новий комп може бути, тільки не ліцензійна

Штир:

--- Цитата: mix_g від 30.12.2013, 18:41:09 ---10 тисяч це вже разом з віндовсом, встановленням і налаштуванням, сам системний блок затягнув на ~6700 гривень. ~1100 сам віндовс, монітор десь 1300гривень,  ~850 налаштування того всього...
ще там всякі дрібниці, типу клавіатура, колонки, щей впарили флешку саму гіршу на 16 гігабайт, швидкість запису взагалі ніяка..
Знайшов той системний блок http://www.eldorado.com.ua/offer_1229906/p1229906/

--- End quote ---

Твого знаймого круто розвели. Ось ноут за ті самі 10000
http://rozetka.com.ua/asus_n56jr-s4026h/p386814/#tab=characteristics
Маєш ліцензійну вінду, процесор - один з кращих у своєму класі і відео карта, також дуже нормальна. Гарантую, що цей ноут покаже кращий результат у тестах. Може тільки HDD буде повільніший, але не критично. Ще плюс такий - не треба UPS, плюс мобільність.

Стечкин:
тут має  місце нюанс - на 8-ми ядерному проці з ліцензійною віндою порнуха йде у ВІСІМ разів краще !!!

як мені не вірите, спитайте Еразеля - він експерт в даному питанні

mix_g:

--- Цитата: Стечкин від 30.12.2013, 23:00:46 ---тут має  місце нюанс - на 8-ми ядерному проці з ліцензійною віндою порнуха йде у ВІСІМ разів краще !!!

як мені не вірите, спитайте Еразеля - він експерт в даному питанні

--- End quote ---
А я то думаю чого на 2 ядерному смартфоні відео гальмує а на 4 ядерному планшеті ні  :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version