Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Мої суперечки з ІТ знавцями магазину "ельдорадо"

<< < (3/9) > >>

mix_g:

--- Цитата: Schults від 30.12.2013, 19:01:31 --- :D
нічого не блокував, але факт що при ліцензійній він 7 ноут працював безшумно, коли поставив піратку - гудить як старий системник.. Що порадите?

--- End quote ---
розібрати, почистити від пилюки, поміняти термопасту  *hurray*

Schults:
де таке роблять?

mix_g:
Якщо чесно, то не знаю, мабудь в майстернях по ремонту. Там головне всю пилюку з радіатора і вентилятора позчисчати, і подивитись чи термопаста не висохла, якщо висохла то гірший контакт між процесором і радіатором, а тому і тепловіддача гірша, відповідно вентилятор сильніше крутиться, бо не взмозі при менших оборотах остудити той проц чи відеокарту

mix_g:
нічого проти ліцензійної вінди не маю, але мої фінанси не позволяють викинути 1000 гривень за той віндовс, зрештою можна і на лінукс перейти  :)
та й маю ліцензійний 8 віндовс(але через те що вже привик до 7, поки що не планую на 8 переходити).
а сперечався з тими консультантами тільки через те, що вішали мені лапшу на вуха, я ніяк не міг поняти, як можна на стільки  вперто стояти на свому і сліпо вірити цьму.

z350:

--- Цитата: mix_g від 30.12.2013, 19:44:00 ---нічого проти ліцензійної вінди не маю, але мої фінанси не позволяють викинути 1000 гривень за той віндовс, зрештою можна і на лінукс перейти  :)
та й маю ліцензійний 8 віндовс(але через те що вже привик до 7, поки що не планую на 8 переходити).
а сперечався з тими консультантами тільки через те, що вішали мені лапшу на вуха, я ніяк не міг поняти, як можна на стільки  вперто стояти на свому і сліпо вірити цьму.

--- End quote ---
В нас майже всі такі торгаші-консультанти  :( .Є виключення-але їх мало)Це їхня робота-навішати лапші,щоб клієнт "завис" і купив у них товар  :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version