ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

мій ровер

<< < (6/6)

mix_g:
Нарешті вмовив свою жінку кататись зі мною ровером, відповідно потрібен ровер. Для початку я би взяв щось з дешевшого, але надійного, а потім помаленько міняв на більш якісніші детаі. Порадьте де би то глянути ровера, такі щоб жінці сподобалось і не дуже дорого  :'(

Erazel I-st:
Доречі на днях перебрав  тору солоейр і з 100 зробив 130 мм. Щось один чорт мягшою за Ребу Френкі вона не стала. Закачав 100 ПСІ, сег завеликий був, закачав 120 ПСІ, то вже щось туговата стала, дрібязок фігово їсть. Але може причина в тому що я залив в штани РедРам, а він добіса вязкий і походу контакт ноги з башингом заміцний. Ось і страгується тугіше.
 Що до збільшення ходу то ясено що накачаєш менше то буде мягшою, але тоді і педалі занизько будуть, тобто є ризики задівати ними перешкоди, що я  й відчув на однопружинній РСТ ГІла на 100 ходу. Після сегу залишалось десь 60-70 мм.

mix_g:

--- Цитата: Erazel I-st від 11.03.2014, 17:28:15 ---Доречі на днях перебрав  тору солоейр і з 100 зробив 130 мм. Щось один чорт мягшою за Ребу Френкі вона не стала. Закачав 100 ПСІ, сег завеликий був, закачав 120 ПСІ, то вже щось туговата стала, дрібязок фігово їсть. Але може причина в тому що я залив в штани РедРам, а він добіса вязкий і походу контакт ноги з башингом заміцний. Ось і страгується тугіше.

--- End quote ---

також збираюсь збільшити хід, але ніяк не наважусь до цього діла, практики зовсім нема  :( але думаю з допомогою ютуба, можна все самому зробити. От тільки масла не знаю де би по дешевше купити.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version