ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

мій ровер

<< < (3/6) > >>

mix_g:

--- Цитата: дихлофос від 09.12.2013, 10:00:21 ---гарненький вийшов, я би радив петлю до задньої перекидки вкоротити, дуже вона вже розмашиста, і частину , яка йде попри раму, підтягнути пластиковим хомутом до рами(кущів ж багато в лісі і ломак...)

--- End quote ---
а вона і так вкорочена по самі яй..я гланди, там просто в мене біла рубашка вже вкорочена, а трос ще ні, а так як поки немаю людської задньої перекидки(хочу срам х7) щоб не псувати сам трос пережавши в в старій перекидці, то добавив чорної рубашки щоб хоч спробувати як воно переключає тими манетками

mix_g:

--- Цитата: Штир від 09.12.2013, 12:00:10 ---Я би радив не поспішати міняти сидушку, а почати з того, що виставити паралельно. Потім, можна трохи нахилити вперед, тоді менше тисне, але більше навантажуються руки і спина.

--- End quote ---
та я і сам не горю бажанням міняти сідло, я за 4 місяці вже привик до нього, але через те що іноді їздив в штанах з грубими швами, позадералась обшивка на сідлі, чим більше їздив тим більший кусок відривався А ще начитався всілякої інфи по поводу правильної анатомічності сідла, вирізу під хазяйство, а то боюсь мати потім проблеми з простатою  *overhead*

Andrizzio:
ця сідушка заширока для мтб, вона якась для сіті байка.

mix_g:

--- Цитата: Andrizzio від 09.12.2013, 16:27:48 ---ця сідушка заширока для мтб, вона якась для сіті байка.

--- End quote ---
зато м'яка як подушка   8)

paravozz:
Рама атас
Вилка атас
Гальма механічні?
Педалі однозначно тре. І обода
Я б радим взяти такі як мій Mach1 mx disc але білі. І пофіг, що смартсеми без білих полосок.
 Переклюк задній який плануєш? Втулки які стоять?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version