ТехМайданчик > Ровери

допоможіть зі збором роверка

(1/31) > >>

mix_g:
Привіт ще раз, шановні шприхалі.
Купив раму Kellys Cool Tool 2012 року випуску, і щойно притарабанив з пошти вилку Rock Sox Recon, все біле, все по феншую  8)
Але появилась проблема при встановлені вилки в раму. Рульова інтегрована, фотки нижче
[spoiler]




[/spoiler]
на першій фотографії верхня шайба і під ту шайбу пластмасове кільце - все це йде на верх.
На 4 фотографії - верхня частина рульової.
На 5 фотографії - нижня частина рульової.
От тепер поясніть мені йолупу як то все правильно зібрати, щоб вилка сиділа без люфтів в рамі, бо коли я пробував все це зібрати - ніби получилось, але вилка намертво не закріплена, ось приблизно як то я його збирав [spoiler][/spoiler]

vit:

--- Цитата: mix_g від 15.11.2013, 19:01:47 --- під ту шайбу пластмасове кільце - все це йде на верх.

--- End quote ---
  - таке саме конусне кільце, тільки металічне, має йти на низ, тобто воно (кільце) надівається на шток до самого низу, і з ним - шток в раму. Вам його не додали.

mix_g:
Получається що так... не повезло мені, надіюсь зможу знайти таке конусне кільце в наших Тернопільських роверових магазинах. А сама верхня металева шайба, вона трохи туго заходить на шток, але мені здається що вона не зможе повністю зафіксувати вилку в рамі, от під час підняття переднього колеса, під час руху,  та сама шайба просто не втримається і підніметься вверх по штоку, чи то мені тільки так здається?... Чи то ще може потрібно винос на самий низ, до тої шайби, присунути і закрутити, тоді точно нічого не зміститься  :D
І ще питання, чи можна повітряну вилку накачати звичайним насосом?

vit:

--- Цитата: mix_g від 15.11.2013, 20:39:13 ---надіюсь зможу знайти таке конусне кільце в наших Тернопільських роверових магазинах.

--- End quote ---
В магазинах не знайдете, а от в майстерні так, бо його можна взяти з якоїсь відпрацьованої рульової.


--- Цитата: mix_g від 15.11.2013, 20:39:13 ---  та сама шайба просто не втримається і підніметься вверх по штоку, чи то мені тільки так здається?... Чи то ще може потрібно винос на самий низ, до тої шайби, присунути і закрутити, тоді точно нічого не зміститься

--- End quote ---

 Так, шайба буде впиратись у винос або в проставочні кільця.


--- Цитата: mix_g від 15.11.2013, 20:39:13 ---І ще питання, чи можна повітряну вилку накачати звичайним насосом?

--- End quote ---


 Неа, бо тиск у вилці має бути високий, і відповідно насос має бути високого тиску.

Frenky:
Цікаве діло: звичайним насосом від коліс вилку не накачаєш, а насосом високого тиску колеса також не накачаєш)) Хіба можна тиск перевіряти)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version