Тема: Агресія на дорогах  (Прочитано 47523 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #45 : 24.04.2009, 12:04:12 »
і вообще особа колоритна що Люся  :D

це була образа?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #46 : 24.04.2009, 12:14:55 »
Чого зразу образа, просто признання твоєї колоритності. Чого тебе так напрягає порівнняня з цією "легендою Тернополя"?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #47 : 24.04.2009, 14:31:23 »
Чого зразу образа, просто признання твоєї колоритності. Чого тебе так напрягає порівнняня з цією "легендою Тернополя"?

мене взагалі напрягає коли мене з кимось порівнюють... а про ту "легенду" я шото ніц хорошого ше на форумі не найшов...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #48 : 24.04.2009, 14:55:00 »
Так ти ніц і поганого не найшов.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #49 : 27.04.2009, 11:19:44 »
субота 20.хх дорога від рогатки до горбатого... їду нікому не мішаю... за мною нікого... на повороті перед мостом камікадзе на білій таврії з будкою пішов на обгон 3х!!! авто зразу... поворот хто помнить там сліпий... і тупо несеться мені в лоб... не пробуючи ні тормозноті ні промаячитись.. розігнався нехіло... і бачу шо його скота тупо зносить на зовнішній радіус... благо в мене не шоссер і пешеходів там не багато, на бардюр вилетів... став на тротуарі... не ну пальця то я йому показав, а шо ше лишалось... але мав би шось важке в руках 100% в лобовуху би вліпив уроду...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #50 : 08.07.2009, 10:08:32 »
Доречі вчора ледь не розмазався по капоту. Летів по дорозі від 2 лікарні до Чалдаєва(біля "співучки"). Швидкість була кілометрів 50. І тут бачу воділа попереду повертає з зустрічної полоси через мою в поворот(тобто він наліво повертав). Бл_, я думав реально всруся, бо на тонких колесах тормози не тормози, а на такій швидкості нічого не вдієш. Якось інстинкт підказав просто зправа його обїхати.  Хоча по правилах велосипедист теж учасник руху і його мають пропускати в таких ситуаціях.НУ правда мале оправдання тому воділі було - були сутінки а я їхав без фонаря, і він міг мене не замітити, хоча це важко, адже у мене на одязі є пару світоловідбиваючих полос.
Проте треба визнатищо і велосипедисти теж часто нарушають, але то в основному якісь гамнярі, а страждають потім нормальні.
 Я вже казав "цифроАнрі" що треба бл_ на футболку вліпити надпис великий "Я можу їхати швидше 60 км/год" щоб блін небуло так як з Енді, щоб знали що велосипедист не черепаха і може теж швидко їхати і його треба пропускати.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #51 : 08.07.2009, 10:15:43 »
Я вже казав "цифроАнрі" що треба бл_ на футболку вліпити надпис великий "Я можу їхати швидше 60 км/год" щоб блін небуло так як з Енді, щоб знали що велосипедист не черепаха і може теж швидко їхати і його треба пропускати.

мені ідея з футболкою сподобалась... готовий занятися виготовленням... тим хто попросить... з вас футболка і 5грн. на витратні матеріали(плівка на шаблон і балон фарби автомобільної)... можна лого шприхи на грудь ше вліпити, але то шо є ліпити неохота...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #52 : 15.07.2009, 14:37:25 »
тікишо виматюкав дядьку на 6му жигулю на всю вулицю... :D

їду попри базар(вздовж збруча), а там повна жопа твориться, наставили мотлоху шо місцями 1 ряд лишився для руху.
дядько на 6му жигулю з кимось не розминувся і здавав задом(в цьому то бардаку), ну я як тіко нарід розповзся посунувся набік шоби його пропустити, але дядько рішив шо не занадто швидко, відкрив було двері і мовив "якого ... ше ти тут з своїм ровером...". шо він ше планував сказати не знаю, бо монолог я перервав гепнувши його рукою по склу, пославши таки дуже далеко і захлопнувши ніпадєцки йому двері... дядько може би ше шось відповів(по лицю було видно шо збирався), але ше 1 удар по склу з демонстрацією фігури з 1го пальця заставив його замовкнути надовго... потім він відкрив 2гу дверку і почав волати на всю вулицю, шо він думає про базар і про тих хто там торгує пеперек дороги... але я вже був далеко...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #53 : 15.07.2009, 15:13:17 »
 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Тед, ти найкращий. Я так бачу скоро тема про агресію на дорогах переросте в тему про агресію З НАШОЇ СТОРОНИ. Я бачу лісапедисти стають все більш і більш "зубаті"
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #54 : 15.07.2009, 15:36:53 »
 :box:

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #55 : 15.07.2009, 15:58:21 »
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Тед, ти найкращий. Я так бачу скоро тема про агресію на дорогах переросте в тему про агресію З НАШОЇ СТОРОНИ. Я бачу лісапедисти стають все більш і більш "зубаті"

а я думав то така тема і є... :o

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #56 : 10.12.2009, 19:46:10 »
їду я з другом з парку Шевченка в Топільче і на переході біля церкви  переїжаєм ми дороку ,друг по переду і тут звідки не візьмися біла бмв з тормозним шляхом в 20 метрів (не дуже сильно але підло)вїжає в вела,швидко здає назад і з свистом коліс падло тікає,я тільки номер запамятав...от вам і вихованість водіїв їде на червоне світло так би й дав йому межи :o >:D

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #57 : 10.12.2009, 22:01:33 »
їду я з другом з парку Шевченка в Топільче і на переході біля церкви  переїжаєм ми дороку ,друг по переду і тут звідки не візьмися біла бмв з тормозним шляхом в 20 метрів (не дуже сильно але підло)вїжає в вела,швидко здає назад і з свистом коліс падло тікає,я тільки номер запамятав...от вам і вихованість водіїв їде на червоне світло так би й дав йому межи :o >:D

а куди він поїхав - в центр чи до базару? якщо до базару - то не праві ви... там рух дозволений навіть коли пішоходам зелене. але ж ви переїжджали, а не йшли пішки, як написано в ПДР...
в мене подібна ситуація була - машину я не бачив, бо в лівій полосі стояв автобус і перекривав обзор, ледь встиг відгальмуватися... а та гнида об"їхала автобус по правій смузі і на червоне погнала в центр...
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline Pozitiff

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #58 : 10.12.2009, 22:47:10 »
там рух дозволений навіть коли пішоходам зелене...

хто тобі таке сказав))

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #59 : 11.12.2009, 02:18:04 »
ПДР таке сказали, то перехрестя дуже дибільне, але до базару поворот дійсно дозволений на червоне