ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

гламурний карбон для коханої

<< < (4/5) > >>

arhont:

--- Цитата: Стечкин від 11.10.2013, 22:39:10 ---вот нічого особистого не маю, прошу автора теми прийняти мої запевнення у безумовній до нього повазі.

але ж спитаю: яке для коханої має значення напрямок плетення велосипедного кожуха ???

--- End quote ---

як робити,то вже нормально! по м"ягкості тормозних ручок люба гідравліка ховається,і модуляція є. а процес тормозіння на любому етапі контрольований і передбачуваний. от з таких дрібниць як перемикання,тормозіння і чіткість складається комфорт і впевненість керування велосипедом.

vit:
Діма привіт! Розділяю твоє бачення стосовно ровера для коханої, бо досить часто жінці дістається - "папрощє".
 А можна про кожухи детальніше? 

z350:
Гарний байк!,я б сказав а....й   :o .Строго і красиво.Навіть оконцовки тросів в колір)

arhont:

--- Цитата: z350 від 12.10.2013, 01:39:39 ---Гарний байк!,я б сказав а....й   :o .Строго і красиво.Навіть оконцовки тросів в колір)

--- End quote ---
а то ))) дякую! ти теж складай

--- Цитата: vit від 12.10.2013, 00:03:04 ---Діма привіт! Розділяю твоє бачення стосовно ровера для коханої, бо досить часто жінці дістається - "папрощє".
 А можна про кожухи детальніше? 

--- End quote ---
привіт! давно не бачились! на хорошу жінку ніяких грошей не жалко))

даного типу кожухи використовують на шосерах класу Dura Ace, а там навантаження великі. тай міцніші вони порівняно з спіральним плетенням. в них менші переломи,і трос переходить плавніше, що зменшує втрати на тертя. тут прокладений суцільний кожух, тому обслуговування практично не потребує. в парі з тросом типу ,,тефлонова нержавейка" працює як гідравліка.

vit:
Дякую за опис.
 Там на одному з фото,  на задньому плані, твій монстр? Шото я ніразу тебе не зустрічав, певно їздим різними стежками...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version