ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

гламурний карбон для коханої

<< < (3/5) > >>

peres:

--- Цитата: Frenky від 11.10.2013, 20:27:43 ---І ше, бажано успок поставити, шоб цепка не злітала

--- End quote ---

+1 що потрібен успок, або зірка типу ХХ1, бо шкода рами, ригідик строгий і елегантний вийшов

org100h:
Замість успока я б радив купити зірку незлітайку від гарбарук
http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic.php?f=19&t=124835



успок там як мінімум не личить

arhont:
про успок знаю,але ставити не буду,через ціну-вагу-опір, чейнлайн вибраний ідеально,пружина на перекидці дуже жостка. тай це не АМ а більше турінг, де ви бачили на них успоки? зірки від Гарбарука бачив,дуже класні, але 500грн за одну зірку... я ще не такий маньяк ))

ще забув добавити: кожухи на перекидку і тормоза з поздовжнім плетенням (4мм і 5мм), тобто без втрат навантаження від розтягу-стиску кожуха

Стечкин:
а чому Ямаху коханій не купив?

я би допоміг тобі в переговорах з Вітковим, впевнений шо всі залишилися б задоволеними

і успока на Ямаху не треба...

Стечкин:

--- Цитата: arhont від 11.10.2013, 22:09:29 ---ще забув добавити: кожухи на перекидку і тормоза з поздовжнім плетенням (4мм і 5мм), тобто без втрат навантаження від розтягу-стиску кожуха

--- End quote ---

вот нічого особистого не маю, прошу автора теми прийняти мої запевнення у безумовній до нього повазі.

але ж спитаю: яке для коханої має значення напрямок плетення велосипедного кожуха ???

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version