ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

мій старт шосе))

<< < (3/4) > >>

kolibri:
я також маю дещо: ручки тормозні, колесо заднє радянське на 4 зірочки, але зірочки там не відкручуються, а якось так кумедно знімаються, я після розборки ледве познаходив всі кульки, навіть переключателі є (мені вони зовсім не потрібні, бо я на руль виношу такі речі). так шо пиши якшо шо

Павло:
перекидки маю, єдине шо б ше здалось це такі штуки, шо тросик тормозний направляють типу, одна в рульові, а друга від підсидільного зажиму йде..ну або якісь тормоза не дорогі для хвз шоб не протребували тих бляшок)

kolibri:
без проблем. маю кілька крабів, чесно кажучи - забув про них, а ті направляючі для тросиків мені тоже не потрібні. так шо... 0679834074. мене звати віталій. домовимось

Павло:
о, супер) завтра їду на змагання, в неділю приїду, і напишу, чи подзвоню, от тільки проблемка, я зі Львова, новою поштою..платити ше 17 грн за доставку такої дрібниці, не дуже хочеться, може ше маєш руль баран, або систему хвз на 2 зірки?, чи педалі?

kolibri:
краще все-таки подзвони. руля не маю, бо сам на такому катаюсь. на дві зірки система є, але я хотів робити один варіант ровера з одною передачею з трещіткою і тормоза v-брейки. хочу зняти меншу зірку, по ходу можеш її дочіпити до свого, або можу обміняти дві на одну.подзвони при нагоді

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version