ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

мій старт шосе))

(1/4) > >>

Павло:
вирішив зібрати туритста,  таяк мав раму, вилку до нього, в друга купив за 100грн тормоза з ручками, монетки на раму, передню перекидку, на сландо купив колеса, на ринку ланцюг, тросики, замовив то шо лишилось, руль і систему..шось її довго привозили і сьогодні дзвонить продавець і каже:"того не привезли, але тут хлопці якісь старт шосе привезли цілий, але колеса без трубок за халявну ціну 150грн" я не довго думав, погодився його взяти,  ті пацанчики погодились привезти його в маршрутці мені на зупинку ше за 10грн, де його забрав одногрупник і дав їм 70грн, потім підїхали до мене шоб взяти ше 90грн, але вмовили на 100, ну і вийшов він мені 170грн)) приїхав додому, , поставив свої колеса і виявилось шо він повністю в робочому стані)) тільки передня перекидка шось крива, назад педалі не дає крутити, але за такі гроші то фігня)). Тепер думаю що робити з рештою запчастин і рамою) http://cs413919.vk.me/v413919486/339c/hVrZ4lKRT6w.jpg

kolibri:
то шо робити, я би забрав раму і руль, кажи шо за них хочеш. можеш свій затюнити, передивися мою тему, а раптом шось корисне для себе знайдеш з оновленого спутніка каймана

Павло:

--- Цитата: kolibri від 07.10.2013, 09:26:33 ---то шо робити, я би забрав раму і руль, кажи шо за них хочеш. можеш свій затюнити, передивися мою тему, а раптом шось корисне для себе знайдеш з оновленого спутніка каймана


--- End quote ---
   
руля немаю, хоча є в нас тут на базарі, мужик має, якшо шо, а раму поки шо не буду продавати, бо таки хочу ше фікс, попробувати на собі шо то таке), але от  кажуть шо на туристі фікс робити не варто, рама мягка ну і геометрія не та, шо спорт шосе краще, то не можу визначитись, може перекинути всьо на турист, а з СШ фікс робити, чи таки робити на туристі, а СШ лишити шосейником, або зібрати і на туристі шосейник і продати. А на спутнику сподобалась ідея з автоматами)

Стечкин:
я би купив запчастини, що лишилися - напиши що є і скільки хочеш

Павло:

--- Цитата: Стечкин від 09.10.2013, 22:09:17 ---я би купив запчастини, що лишилися - напиши що є і скільки хочеш

--- End quote ---
поки шо вирішив гнічого не продавати, буду ше турист збирати

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version