ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

оновлений спутнік кайман

<< < (2/2)

Стечкин:
а вилки явно с базару

а де кріплення під ві-брейки на раму приварював?

kolibri:
заходиш до любих автомайстрів, які ше й варять - і вариш. я варив на обфзній на дружбі біля глобуса. там я якась пошта, а за нею проїзд вниз. там є нормальні зварщики. 20 грн. за одне колесо. а шаблон зробив такий як той пацанчик, шо тюнінгував салют. він молодець, бо я хотів окремо приварювати - ото би наліпачив.

z350:
Однозначно + тобі за те що відновив!,ще й два;)і гарно виглядають.От тільки той що з білим рулем,винос не вписуэться...щось шосейне постав і буде норм,може воно зручно з таким кутом,але не дивиться.

malyj:
Давно хотів попробувати поставити звичайні автомати на шосер, але так і не діло до того не дійшло.
І як, нормально так робити?, трохи певно не звично)

kolibri:
на рахунок виноса: думаю, тут проблема скоріше в кольорі, бо він дуже виділяється таким "блищичим", то хіба шо треба переробити на інший тип виносу або іншого кольору, але я робив цей кайман під себе виключно, і мені так зручно.
стосовно автоматів - просто бомба. не треба десь там згинатися і тягнути руку вниз, шоб передачі переключити, як то в тому кіні:"легким движением руки...". я навіть років 13 тому, коли ця рама була іншого кольору, і про всякі автомати ми навіть не мріяли, умудрився переставити його рідні переключателі з рами на руль, і тішився як слон, шо в мене не так як у всіх. нічого незвичного в тому нема, а от зручність і практичність на яву. може хтось бачив, які зараз переключателі в модних шосейниках? тут тобі і ручка тормоза, і ричаги переключення передач в тій самій ручці. тільки їх ціна біля 1000 гривней, а тут тобі майже те саме щастя за 150. різниця суттєва

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version