Загальний > Забави роверові

Нічні пригодницькі перегони "Терен" 11-13 жовтня.

<< < (4/11) > >>

Vetalj:
в мене також нема жилеткі  ::) але думаю всеодно підїду подивлюсь на нічну покотеньку

z350:

--- Цитата: Ruslan 75 від 18.04.2014, 10:30:58 ---....та не зовсім Саша притихла) 11 травня плануємо Велопробіг 100 км для усіх хто хоче покрутити педальки)

так що бери своїх велодрузів і приїзжайте)

--- End quote ---
Ну нарахунок цього то я вже агітую))Так це класно,але я кажу за групу шприха в соц мережі-потрібно щось нове,свіже.Там була якась стара група,але вона не діюча.Дуже мало шприхалів,ну принаймі ті кого я знаю то не зареэстровані,або сидять в однокласниках.Моя думка-потрібно розширюватись  :) .

z350:
Мля...ну організатори там конечно...Пишуть-наявність шолома бажана...та обовязкова!далі,світло,світловідбивачі,жилети-та спереді фара а мигалка на зад та й усе,ну не всі мають ті жилети,я думаю хто немає мигалок,то беруть жилети.Розтарабаниш собі череп-а жилетка надасть тобі сили супергероя чи що???

Ruslan 75:

--- Цитата: z350 від 18.04.2014, 10:53:40 ---Мля...ну організатори там конечно...Пишуть-наявність шолома бажана...та обовязкова!далі,світло,світловідбивічі,жилети-та спереді фара а мигалка на зад та й усе,ну не всі мають ті жилети,я думаю хто немаэ мигалок,то беруть жилети.Розтарабаниш собі череп-а жилетка надасть тобі сили супергероя чи що???

--- End quote ---

розумієш - це лише початок велокультури - пишуть як вміють) ........

взагалі - навіщо щось писати))) - кожен повинен дотримуватись ПДР - і не треба видумувати РОВЕР))))))))))))))))

z350:

--- Цитата: Ruslan 75 від 18.04.2014, 11:06:29 ---розумієш - це лише початок велокультури - пишуть як вміють) ........

взагалі - навіщо щось писати))) - кожен повинен дотримуватись ПДР - і не треба видумувати РОВЕР))))))))))))))))

--- End quote ---
Та так-але хотілось би-щоб вони розуміли,що везучість не спасе від травми голови.Як не крути а з шоломом спокійніше  :),тим більше в ночі.Я сам інколи без шолома-але це тоді коли на вулиці мінусова температура,і я не їду по проїжджій частині(дорозі).А за правила я мовчу,вчора бачив картину як чувак на шосері летів десь 40 км/год по руській і минав виїжджаючого джипа,це капець,при тому що назад він навіть не думав подивитись.А таких льотчиків в нас багато.От потім читаємо-збили велосипедиста.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version