Загальний > Забави роверові

Нічні пригодницькі перегони "Терен" 11-13 жовтня.

<< < (3/11) > >>

mix_g:

--- Цитата: vit від 18.04.2014, 01:37:42 --- Та не переживай Вась, "чистосердечное признание смягчает наказание" :D.
 Я собі думаю, якби мені вдалося вирватися з дому на ту покотеньку то було б фест файно, але є нюанс, писало шо тре мати жилєтку, на фото всі в зелених, а я в машині маю якусь рожеву, то нічо? То не буде виглядало шо ви всі як даішники а я двірник?

--- End quote ---
маю зелену желєтку, лежить без діла, як знадобиться то дам

Стечкин:

--- Цитата: vit від 18.04.2014, 01:37:42 --- Та не переживай Вась, "чистосердечное признание смягчает наказание" :D.
 Я собі думаю, якби мені вдалося вирватися з дому на ту покотеньку то було б фест файно, але є нюанс, писало шо тре мати жилєтку, на фото всі в зелених, а я в машині маю якусь рожеву, то нічо? То не буде виглядало шо ви всі як даішники а я двірник?

--- End quote ---

а ти доки з бородою в будь-який камізельці схожий на русского диверсанта
взагалі дивно чому в тебе ппш до рами не привязаний


z350:

--- Цитата: vit від 17.04.2014, 22:26:53 ---Мене це просто вбиває б....ь, на якомусь там ZZ написали а в нас тишина. Я не можу повірити що ні один з тих хто працює у велокурєрі не знає про шприху. Хоча, яке ми маємо відношення до велокурєра. Це просто п....ц. Вибачте.

--- End quote ---
Знають дуже мало(((-всі сидять в контакті(молодь),там більше груп про вело,ну і само собою новин.Шприха останнім часом притихла :-( ,в плані короткометражок або якись дійств.

Ruslan 75:

--- Цитата: z350 від 18.04.2014, 10:26:13 ---Знають дуже мало(((-всі сидять в контакті(молодь),там більше груп про вело,ну і само собою новин.Шприха останнім часом притихла :-( ,в плані короткометражок або якись дійств.

--- End quote ---

....та не зовсім Саша притихла) 11 травня плануємо Велопробіг 100 км для усіх хто хоче покрутити педальки)

так що бери своїх велодрузів і приїзжайте)

Ruslan 75:

--- Цитата: mix_g від 18.04.2014, 09:06:14 --- маю зелену желєтку, лежить без діла, як знадобиться то дам

--- End quote ---


якщо можеш - то дай на деякий час ?  деколи на велопробіг вона потрібна..
або якщо будеш - то сам можеш одіти - для безпеки - зручно!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version