Загальний > Здоров'я

Одяг на осінь/зиму

(1/6) > >>

Erazel I-st:
Народ, а який одяг ви вдіваєте з початком холодів? Темплий і вітронепроникний чи вентильований(светр і т.д.). Бо якщо брати теплий одяг то за час поїздки ти впріваєш і додому попадаєш весь мокрий. Я ж особисто вдіваю на зиму теплу сорочку і вязаний светр, куртки не беру. Згідний, трішки холоднувато, але тільки поки не починаєш рухатися. Потім якраз стає нормльно. Та й не впріваєш/перегріваєшся. Тобто менша ймовірність простудитися.

helga lemberg:
Чудовий одяг для піших подорожей в безвітряну погоду. Ще не каталася в холод. Думаю до теплого светра не завадить хоча б вітрівка ???

Erazel I-st:
Просто якщо одяг буде вітронепроникний то можна впріти буквально за 20-30 хвилин катання. Відповідно загроза простудитися зростає.  Мені чомусь здається що для АКТИВНОГО часопроводження теплий "герметичний" одяг буде зайвим. От і цікаво чи то тільки моя думка, чи форумчани вважають так само.

Sonce:
знаєш як мені казали в походах в Карпати ти маєш відчувати легеньку прохолоду....так що вдіватись полегше(але щоб сильно не мерзнути) але обовязково вітрівку, і просто кидати теплий одяг в рюкзак...зупинився вдів..

xlibes:
З одягом в холодну пору дійсно важко вгадати.
Та й певно не існує універсального одягу.
Зимою, коли вибирався на велосипеді, то намагався одягнутися помірно, але ноги утеплював залізно, часом було незручно крутити педалі. :)
Як була можливість, то день наперед виходив в одязі, і тестував, чи достатньо в ньому комфортно, щоб завтра їхати на ровері.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version