ТехМайданчик > Обслуговування та ремонт велосипеда

Лопають шпиці

<< < (3/5) > >>

Філько:
Перетягнув, певно

Стечкин:

--- Цитата: Філько від 11.09.2013, 22:45:19 ---Перетягнув, певно

--- End quote ---

насправді все простіше і страшніше - нєдапєрєпіл...

Andrizzio:

--- Цитата: Стечкин від 11.09.2013, 22:31:53 ---шота мені дуже цікаво стало на ті колеса сі подивити )))

раніше мені Гладкий колеса рівняв і центрував - то я пару разів на сезон до нього ходив ті колеса рівняти
а як сам почав складати - ще жодного разу навіть шприхи не підтягував...

--- End quote ---

аналогічно, як склав собі колеса так і катаю 4 роки, по коріннях і сходах.

Стечкин:

--- Цитата: Andrizzio від 11.09.2013, 23:01:41 ---аналогічно, як склав собі колеса так і катаю 4 роки, по коріннях і сходах.

--- End quote ---

мабуть в нас співпадає принцип сборки колес - рівномірне підтягування шприх )

Roman5700:

--- Цитата: Стечкин від 11.09.2013, 23:14:44 ---мабуть в нас співпадає принцип сборки колес - рівномірне підтягування шприх )

--- End quote ---

В тому то і справа, мені перший раз міняли всі шпиці майстри з магазину спорт плюс, один знайомий катався на мому велі і впав так що заднє колисо впало на бік і зтого момунту всьо і почалося. Я років десь 5-6 тому, з братом були склали вел і я сам міняв всі шпиці, ні одна шпиця не лопнула, возили ним і цемент і їздили і падали але шпиці не лопали. На цих колесах я натяжку давав рівномірно і поступово, в передньому колесі ж не лопають шпиці, а лише в задньому і то тільки з сторони касети.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version