Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Пізнання - процес раціональний?

<< < (3/4) > >>

Zombie [Coffe]:

--- Цитата: bhagavan від 08.09.2008, 12:31:25 ---... Всі решта істот настільки обумовлені свом існуванням,  що не в стані віддалитися від своєї біологічної природи і побачити себе збоку
--- End quote ---

Це так само відноситься і до людини (може відноситись). Варто  лише уявити, що біологічна природа це ще не все від чого ми віддалилися. Це те саме як і решта істот не розуміють, від чого вони не віддалилися.



Zombie [Coffe]:
Пізнання процес раціональний?
Ні скоріше рефлекторний.
Раціональнийм його робить раціональність.

Zombie [Coffe]:

--- Цитата: bhagavan від 09.09.2008, 00:06:03 ---
--- Цитата: Zombie [Coffe] від 08.09.2008, 23:09:05 ---Дітей - наврядчи - оскільки зміст цих слів їм не зрозумілий. От дорослих  - так -  можна і так і так покрутити.

--- End quote ---

Не думаю, шо дорослі дуже далеко пішли (від дітей) в розумінні такого штибу слів. Можу погодитись, шо вони лише призупинили пошук нових значень, задовольнившись якимось примарним загальноприйнятим смисловим атавізмом.

Слова-семафори - вони лише вказують на емоції і редукують сенс.

--- End quote ---

Зміст редуційовано рівно так як треба. В данному випадку нехай буде емоція. Без "блядства" ця фраза в мене будується значно жорсткіше.

bhagavan:

--- Цитата: Zombie [Coffe] від 09.09.2008, 00:16:59 ---Зміст редуційовано рівно так як треба. В данному випадку нехай буде емоція. Без "блядства" ця фраза в мене будується значно жорсткіше.

--- End quote ---

Та ні, не зміст ,а сенс (або смисл) :)

Ти поступив дуже егоїстично - зміст у своє повідомлення ти заклав (бо це робота того, хто його пише - закладати у нього зміст) а про перетворення змісту в смисл не подбав (бо це моя робота - із змістовного повідомлення витягувати смисл). І шо я мав робити? Для мене блядство лише блядство - те, з чим я в житті ніколи не зіштовхувався. Трактувати його потрібно через якісь моделі, які мені, по простоті душевній, не доступні :(.

П.С. Але я не переживаю з цього приводу - в цьому світі безліч речей ("блядство" - одне з них), які створені без врахування мого існування. І хай так буде і надалі.

Sonce:
моя думка Зомбі конкретно загнався...і порада не робись досвідченим туристом..
дай відповідь на питання ти коли перший раз на катамаран сідав ти думав про то все що ти зараз пишеш...? >:(


Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version