Загальний > ТЕРЕВЕНІ-ПЕРЕБЕНДІ

Пізнання - процес раціональний?

(1/4) > >>

bhagavan:
Специфіка процесу пізнання людиною полягає в тому, що він являється єдинною у світі істотою, чия сутність (entity) і чиє існування (existence)  не співпадають одне з одним. Всі решта істот настільки обумовлені свом існуванням,  що не в стані віддалитися від своєї біологічної природи і побачити себе збоку
--- Цитата: Zombie [Coffe] від 08.09.2008, 11:28:33 ---. А ще більше до дупи, людині, якотра на нього не сідає, а дає розумні поради з берега. Принести і вдягнути спортивні штани - не така вже й велика проблема, для того щоб її тут обговорювати. Але вже як всілякі "морські вовки" , втикають тут свої 5 копійок, то я не можу промовчати.

--- End quote ---
А ти сам як думаэш? в якого способу більше співвідношення смертельності до корисності - такого емпіричного способу як "прийшов, натер коліна, пішов по штани", чи такого як "сидів, читав, слухав, боявся, довго думав чи йти чи ні.... мабуть візьму штани... може навіть двоє...- одні з гумкою інші з шнурком.... бо хто його знає, шо то воно таке то ПВХ..."

Ти сам яким шляхом йшов?

Zombie [Coffe]:
Цікаво а навіщо було "сутність" та "існування" дублювати англійськми словами?

Іди нафік. Від твого посту тільки тхне констурктивізмом. Насправді він вже зовсім не по темі.

bhagavan:
Мої пости завжди по темі. Незважаючи на те, чим від них тхне.

Тему задає логічна нитка дискусії. І якщо ми дійшли до того, шо "їжачки їдять відходи народного господарства і тому всередині дуже брудні" - то це був еволюційний шлях. І ми заслужили те, що отримали.

xlibes:
Ану, флудери, признавайтеся хто і що нині курив?...

Zombie [Coffe]:
2 bhagavan

--- Цитата: bhagavan від 08.09.2008, 13:40:45 ---Мої пости завжди по темі...Тему задає логічна нитка дискусії. І якщо ми дійшли до того, шо "їжачки їдять відходи народного господарства і тому всередині дуже брудні" - то це був еволюційний шлях. І ми заслужили те, що отримали.

--- End quote ---
це на зразок того, коли ми говоримо про їжачків в контексті того, що  вони часто потрапляють під колеса автомобілів і на дорозі стоїсь сильний штин від їхніх рештків. І все це трапляється, тому що водії неуважні і їдуть з перевищенням швидкості. А ти кажеш те  що я процитував. Ніби вислів логічний по формі, але по суті - це гон заради того щоб надати своїм навіть необгрунтованим словам бодай найменьшої ваги, або просто зайняти опозицію до співрозмовника.
Логіка логічна але, вибачте за слово, трохи блядська.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version