Загальний > Забави роверові

Велоніч- 22.06. на 22:06 год . Покатаємось?

<< < (11/12) > >>

zvena:
1.Насамперед  велике дякую тим , хто став на мій захист :box:                                                                                               
2.Хто хоче , той шукає можливості , хто ні - той шукає причини.
3.Я зрозуміла , що критикують ті які непоїхали. Хоча і їм вдячна за критику.
4.Я тепер знаю , хто буде на наступний рік головою асоціації. і в них це получиться в ідеалі  (я без іроії)
5.Звичайно руки не опускаю і надалі буду старатись організовувати . Надіюсь на вашу підтримку.  :) :) :)

Pasha!:

--- Цитата: zvena від 25.06.2013, 20:45:52 ---1.Насамперед  велике дякую тим , хто став на мій захист :box:                                                                                               
2.Хто хоче , той шукає можливості , хто ні - той шукає причини.
3.Я зрозуміла , що критикують ті які непоїхали. Хоча і їм вдячна за критику.
4.Я тепер знаю , хто буде на наступний рік головою асоціації. і в них це получиться в ідеалі  (я без іроії)
5.Звичайно руки не опускаю і надалі буду старатись організовувати . Надіюсь на вашу підтримку.  :) :) :)

--- End quote ---

сподіваюсь це не в мій адрес, бо я не критикував я лише вніс свої побажання чи пропозиції (потрібне підкреслити) з огляду на таких як я без стажу складних і довгих поїздок, адже хіба я помиляюсь що такі заходи впершу чергу повинні бути якраз для таких новачків як я, бо старожили можуть і так зібратись (вони один одного вже знають, знають шо хто і як можу катати), а ми покишо прості смертні... і я дуже шкодую шо не поїхав, на наступну обов'язково буду.

zvena:

--- Цитата: Pasha! від 25.06.2013, 14:49:26 --- і всі могли отримати задоволення від покатушки, спілкування і новим знайомствам. яне діло шо організувати таке дуже складно особливо якшо приїжджають мало знайомі або взагалі незнайомі люди і ти хоч йому кіл теши а він знає своє і рве вперед і на все йому байдуже, але треба до такого прагнути, надіюсь шо помилки будуть враховані і наступного разу я поїду вже з вами, без страху шо серед ночі загублюсь в полі  :D



--- End quote ---
Враховуючи це пропоную 7 липня приїхати і підтримати наших учасників у змаганнях крос - кантрі , познайомитись між собою. Можливо проїхати цю трасу Петрики - Острів- Березовиця - Тернопіль вдень і в спокійному режимі

peres:

--- Цитата: zvena від 25.06.2013, 22:28:56 ---Враховуючи це пропоную 7 липня приїхати і підтримати наших учасників у змаганнях крос - кантрі , познайомитись між собою. Можливо проїхати цю трасу Петрики - Острів- Березовиця - Тернопіль вдень і в спокійному режимі

--- End quote ---

нєєєєє! в день видно всі ями і без комарів скучнувато :D

zvena:

--- Цитата: peres від 26.06.2013, 00:01:55 ---нєєєєє! в день видно всі ями і без комарів скучнувато :D

--- End quote ---
Зато як поїдуть в ночі то будуть знати трасу напомацки.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version