Загальний > Забави роверові

Велоніч- 22.06. на 22:06 год . Покатаємось?

<< < (8/12) > >>

vit:

--- Цитата: Aelita від 24.06.2013, 10:47:30 ---Тільки обов'язкого треба організувати вогнище і чайок.)

--- End quote ---

 Обов'язково.
 Я вже приблизно знаю співвідношення ваги печеньок до к-сті чоловік.  Цього разу я думав буде ну максимум 15 чол. а вийшло он як. Наступного разу не промахнусь.

 Люди давайте хоч пару фоток!
 

Pavlik:
ну від себе тоже напишу
орзанізації імхо не було майже, всі якось криво непонятно куда почали їхати,  маршрут треба було б краще організувати. ми оно з з350 по дворах і всякому такому їхати не могли майже, тому катались в більшості 2.
на обїзній за нами в машини колесо лопнуло на швидкості, тоже апасностє було трохи. і дороги там припаршиві
ну і під кінець людей на драмчику набагато менше було, ніж на початку)
кстате, може хтось має номер Олени в фулкепі, яка на ашані під кінець вже на драмі була?))
хоча було КЛАСНО, я радий що взяв участь!

z350:
Да,з колесом то був ще той прикол))я аж на обочину втік,не кажучи як ми минали ті "урвища" на дорозі  :).Але є що згадати,а це +.Можливо на наступний раз не буде такого-хто куда,і то деякі так "їздили",що їх бажано навчити як себе поводити у велоколоні,школота одним словом  *dontknow* .І бажано не брати тих-хто немає блимавок,а то підвезуть на капоті...15 грн невеликі гроші.
P/S-до циганки добрались певно тільки ми...

Сім самураїв:

--- Цитата: Pavlik від 24.06.2013, 15:55:30 ---ну від себе тоже напишу
орзанізації імхо не було майже, всі якось криво непонятно куда почали їхати,  маршрут треба було б краще організувати. ми оно з з350 по дворах і всякому такому їхати не могли майже, тому катались в більшості 2.
на обїзній за нами в машини колесо лопнуло на швидкості, тоже апасностє було трохи. і дороги там припаршиві

--- End quote ---


--- Цитата: z350 від 24.06.2013, 19:39:32 ---Да,з колесом то був ще той прикол))я аж на обочину втік,не кажучи як ми минали ті "урвища" на дорозі  :).Але є що згадати,а це +.Можливо на наступний раз не буде такого-хто куда,і то деякі так "їздили",що їх бажано навчити як себе поводити у велоколоні,школота одним словом  *dontknow* .І бажано не брати тих-хто немає блимавок,а то підвезуть на капоті...15 грн невеликі гроші.

--- End quote ---

ого, о сколько нам открытий чудных...
шо, справді  все було так хаотично?
підозрюю, що починаю холівар, але чесно кажучи, мене непокоїть тенденція організації покотеньок під крилом Шприхи і засобами форуму Шприхи, але без традиційної шприхальскої відповідальності за покотеньку - із супроводжуючими колони, замикаючим і пильнуванням за безпекою і продуманням маршруту. якщо б щось трапилось із кимось з учасників - дурної "слави" Шприсі не уникнути - ніхто б вже не розбирався, хто організатор насправді.
велике прохання до асоціації велосипедистів нашого славного міста або уважніше ставитись до організації масових заїздів або  реєструвати свій веб ресурс і робити це через нього.
сорі, якщо когось образив.
буду дуже радий, якщо виявиться, що мої побоювання марні і все було на високому рівні.
велике прохання об"єктивно відзвітуватись решту учасників.

Сім самураїв:

--- Цитата: zvena від 23.06.2013, 16:45:30 --- Вроді нікого незагубили?

--- End quote ---
ага, а ось і підтвердження)))

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version