Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Як посадити жінку на велосипед?

<< < (6/7) > >>

Штир:

--- Цитата: malecha від 24.07.2013, 13:50:22 ---Дякую, дуже приємно:) тільки крісло ми вже придбали і дитині по квартирі до вподоби, навіть в шльомі. Хотіла почитати за всякі нюанси, типу навантаженя на спину дитини, скільки годин в день, чи не зарано (нам 1,3, 9,5 кг), як рятуватися від комашок, і взагалі а скільки таких "ненормальних". А то пеіадтр на мене трохи скоса глянула і не знайшла відповідь на жодне із питань.

--- End quote ---
Я би почав з того, що перед тим як думати про години, треба подумати про певні навички водіння велосипеда з дитиною. Якщо у вас позаду баул, то не завжди легко злізти з велосипеда, так щоб не впасти самому і втримати велосипед. З дитиною в кріслі усе ще складніше. А на рахунок годин, то можна не переживати, далеко не всі можуть везти 10-15кг на багажнику 2-і години без перерви. А по-друге, для чого? Подорож до Івачева чи 50 кругів навколо Чайки?

Вовчок:

--- Цитата: Кралечка від 19.07.2013, 15:57:39 ---Відповідаю по темі - я розумію вашу жінку))) Я взагалі-то прихильниця активного способу життя - всякі там походи, велопоїздки, купання-плавання, стрибки у воду і т. д. Але коли набрала зайвих 10 кг (з особистих причин), то просто не могла кататися на велосипеді. По перше, це дуже незручно - у жінок переважно зайвий жир відкладається на животі і на стегнах, і це ой як заважає))) По-друге - соромно, особливо при людях. Особисто мені було неприємно самій дивитися на своє тіло, а що вже там про чоловіка казати))) А щодо таблеток - то, по-моєму, треба просто добре розуміти, що купувати, читати інструкції, при потребі радитися з лікарем. Я до цієї проблеми підходила серйозно, вибрала собі курс Детокс + Екстра Слім (це БАД), і схуднула собі спокійно)))

--- End quote ---

Ось, бачите. Ще одна сором`язлива жіночка. Моя вже пропила весь курс, схудла. Але на велік ніяк не залізе >:( Сьогодні ще каву якусь зелену купила. Щось вона зовсім підсіла на всіляки препарати для схуднення.

sanlexik:
моя половинка підтримує фігуру та загальний фізичний тонус - фітнесом у залі та правильним харчуванням! можу поділитись досвідом. Без БАДів - це ми вважаємо за лохотрон для лінивих! (не хочу нікого образити). Особисто я намагаючись правильно харчуватись скинув близько 6 кг. за 4 міс. без особливих напружень, і це додало до мого сімейного б'ютжету трохи грошей.

Вовчок:
 :nono:Я теж ні в якому разі не хочу образити представників фарміндустрії чи як їх там називати. Але в мене вдома якесь лихо діється з жінкою. Мені здається, що її бажання схуднути може довести до розлучення. Навіть зараз вона сидить у вітальні та спілкується з дієтологом. Хай худне на здоров`ячко, тим паче, що результат є. Але, будь ласочка, без втрати свідомості.

malecha:
По даній темі:
Моя думка з даного питання така (маючи досвід "а як заставити чоловіка часто їздити зі мною"):
сама по собі їзда на велосипеді - це не є засобом для схуднення, тут варто брати до уваги і харчування і спосіб життя. Хоча існує, мабуть, вірний стереотип, що велосипед - це як ознака здорового способу життя.
Важливо кататися з радістю, а не з примусу, отримувати задоволення від їзди, маршруту, а не заглядати весь час на спідометр і підраховувати витрачену енергію, то й результат може прийти непомітно.
Чудово, що зараз в нашому місті зявляється можливість прокату, щоб зрозуміти за декілька разів - а чи варто купувати дружині велосипед.
А якшо їзда не приносить задоволення, а лише думку "як схудноти", то навряд чи вона буде регулярною. Треба в неї закохатися, в кожну дрібницю і робити їх для себе все більше і більше: чай в термосі в пізню суху осінь, наприклад, на дальному пляжі, позагаряти в жарке літо десь в Івачеві, приїхавши на велосипеді, підсніжники десь в Прошовій чи Білій ранньою весною, до якоїть бабулі 15 км покрутити за еклогічними кисло-молочними продуками. Та купа задоволення і користі. Треба це бачити, вірити і хотіти. А примус - він тут неефективний. Тут вже життєві принцими віддіграють роль, що я обираю - прогулянку чи компютер "в контактах", морозиво чи персик, мінералку чи колу, компот чи алкоголь, велочипед чи бади. Як на мене, ці принципи є досить важливими при поєднанні двох людей в одну сімю.

Ми вчора зробили першу вилазку з малям на багажнику, маля в захваті!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version