Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Як посадити жінку на велосипед?

<< < (5/7) > >>

Філько:

--- Цитата: Кралечка від 19.07.2013, 15:57:39 ---Відповідаю по темі - я розумію вашу жінку))) Я взагалі-то прихильниця активного способу життя - всякі там походи, велопоїздки, купання-плавання, стрибки у воду і т. д. Але коли набрала зайвих 10 кг (з особистих причин), то просто не могла кататися на велосипеді. По перше, це дуже незручно - у жінок переважно зайвий жир відкладається на животі і на стегнах, і це ой як заважає))) По-друге - соромно, особливо при людях. Особисто мені було неприємно самій дивитися на своє тіло, а що вже там про чоловіка казати))) А щодо таблеток - то, по-моєму, треба просто добре розуміти, що купувати, читати інструкції, при потребі радитися з лікарем. Я до цієї проблеми підходила серйозно, вибрала собі курс Детокс + Екстра Слім (це БАД), і схуднула собі спокійно)))

--- End quote ---

то як в анекдоті: сидять панянки на лавочці, дітей вигулюють, і базікають про фігуру. Одна і каже, мовляв - вот, тре зарядкою займатися, бігати зранку... але стидно - шо люди скажуть?.. давайте дівчатка, краще по пивку і по сигаретці  :)

malecha:
Ви оце вибачте за "не в тему", але ніяк не можу знайти тему про їзду на велосипеді з дітьми в кріслі. Здається, колись натрапляла, ткнінь де, будь ласка.

Сім самураїв:

--- Цитата: malecha від 20.07.2013, 01:56:35 ---Ви оце вибачте за "не в тему", але ніяк не можу знайти тему про їзду на велосипеді з дітьми в кріслі. Здається, колись натрапляла, ткнінь де, будь ласка.

--- End quote ---
давай я позичу тобі крісло і ти сама спробуєш без теорії)

malecha:

--- Цитата: Сім самураїв від 20.07.2013, 10:24:44 ---давай я позичу тобі крісло і ти сама спробуєш без теорії)

--- End quote ---
Дякую, дуже приємно:) тільки крісло ми вже придбали і дитині по квартирі до вподоби, навіть в шльомі. Хотіла почитати за всякі нюанси, типу навантаженя на спину дитини, скільки годин в день, чи не зарано (нам 1,3, 9,5 кг), як рятуватися від комашок, і взагалі а скільки таких "ненормальних". А то пеіадтр на мене трохи скоса глянула і не знайшла відповідь на жодне із питань.

Сім самураїв:
хм)) та в межах розумного - керуйся інтуїцією і станом дитини. ми їздили по годині-дві не більше. навантаження на спину мінімальні, бо в мене крісло на амортизаторі - кріпилось до рами, а не на багажник. то воно гойдалось, Марко навіть засинав пару разів під час їзди)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version