Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Як посадити жінку на велосипед?

<< < (4/7) > >>

Вовчок:

--- Цитата: Pasha! від 26.06.2013, 11:56:02 ---та про що ви говорите? по перше який ріст дружини? можливо 80 кг для неї якраз і норма +  я так зрозумів проблема стоїть в тому як посадити жінку на велосипед, а вага це лише привід. наприклад я важу зараз 78, при моєму рості це як мінімум кілограмів 20 лишніх :'( але це незавжає мені катати, так важкувато але в цьому ж і кайф шо ти переборюєш себе і труднощі на своєму шляху. тут потрібний інший підхід, треба зацікавити якось дружину (при умові що вона вміє їздити, бо якшо ні, то тут інша тактика потрібна). попробуй показати фотки реальних дівчат які катають може приревнує і також почне катати, або попробуй спочатку з маленьких маршрутів прогулочних. я вон з своєю навколо озера на вихідних катнув, до дального пляжу, там водичка, вогнище з сердельками, а там дальше через білу на новий світ, приїхали моя така була довольна хоч і втомилась казала ще б одне коло але вже темніло такшо на наступних вихідних поїдем ще разок, якшо не новий маршрут виберемо. можна ше попробувати піти їй не устпки в чомусь типу ти будеш катати а я буду тото робити, лае що б ти не робив головне покажи їй шо навіть коли вона проїдеться з тобою пару метрів ти безмежно радий і найщасливіший чоловік в світі. жінки люблять увагу плюс це стимулює до нових звершень. якшо вона тебе кохає то бачичи який ти щасливий вона переборить себе і буде кати з тобою. а таблетками не захоплюйтесь краще природніми методами, треба побільше їжу їсти з пектинами вони жери розщеплюють, плюс вело прогулки навіть нескладні по свіжому повітрі будуть сприяти кращому обміну речовин і спалюванню жирів в організмі. попробуй з цього боку показати дружині якшо вона дісно хоче і їй потрібно скинути пару лишніг кг то покажи що велосипед найкращий ддля цього спосіб, корисне з приємним
так що успіхів тобі!

--- End quote ---


Дуже вдячний за добрі поради. Буду сподіватися, що колись так воно й буде. Вона важить зараз близько 80 кг, а зріст 164. Можливо, вона декілька кг на своїх пігулках вже скинула. Я не питав.

Кралечка:
Відповідаю по темі - я розумію вашу жінку))) Я взагалі-то прихильниця активного способу життя - всякі там походи, велопоїздки, купання-плавання, стрибки у воду і т. д. Але коли набрала зайвих 10 кг (з особистих причин), то просто не могла кататися на велосипеді. По перше, це дуже незручно - у жінок переважно зайвий жир відкладається на животі і на стегнах, і це ой як заважає))) По-друге - соромно, особливо при людях. Особисто мені було неприємно самій дивитися на своє тіло, а що вже там про чоловіка казати))) А щодо таблеток - то, по-моєму, треба просто добре розуміти, що купувати, читати інструкції, при потребі радитися з лікарем. Я до цієї проблеми підходила серйозно, вибрала собі курс Детокс + Екстра Слім (це БАД), і схуднула собі спокійно)))

Штир:

--- Цитата: Кралечка від 19.07.2013, 15:57:39 ---Відповідаю по темі - я розумію вашу жінку))) Я взагалі-то прихильниця активного способу життя - всякі там походи, велопоїздки, купання-плавання, стрибки у воду і т. д. Але коли набрала зайвих 10 кг (з особистих причин), то просто не могла кататися на велосипеді. По перше, це дуже незручно - у жінок переважно зайвий жир відкладається на животі і на стегнах, і це ой як заважає))) По-друге - соромно, особливо при людях. Особисто мені було неприємно самій дивитися на своє тіло, а що вже там про чоловіка казати))) А щодо таблеток - то, по-моєму, треба просто добре розуміти, що купувати, читати інструкції, при потребі радитися з лікарем. Я до цієї проблеми підходила серйозно, вибрала собі курс Детокс + Екстра Слім (це БАД), і схуднула собі спокійно)))

--- End quote ---
Моя теща їздить на базар 10 км на велосипеді. У неї зайвих 20 кг (або більше). Ніхто не дивиться косо і не робить зауважень. Так що, якщо жінці 10кг заважають катати, то це комплекси у голові і не треба ля-ля про якісь незручності. БАД система може допомогти скинути вагу, але вона не допоможе утримати її на нормальному рівні, тут тільки спорт і нормальне харчування.

Pozitiff:
повір на рахунок зовнішності дівчата мислять не так як ти

Штир:

--- Цитата: Pozitiff від 19.07.2013, 17:24:04 ---повір на рахунок зовнішності дівчата мислять не так як ти

--- End quote ---
Мова про те, що велосипед може допогти схуднути і не треба комплексувати.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version