Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

Як посадити жінку на велосипед?

(1/7) > >>

Вовчок:
Дуже хочу, щоб жінка теж підтримувала мій вибір. Але, нажаль, вона важить більше 80 кг і навіть слухати мене не хоче. Купила декілька тижнів тому пігулки для схуднення від Іноваційного Центру "Максима". Може, коли втратить вагу, погодиться їздити зі мною...

Vadila:
На фітнес її !!!!!  ніфіга ті пігулки не допоможуть. Буде сидіти дома їсти пігулки і закусувати ковбасою та жалітись чого ж не худаю

bahja:
Якщо вже купляти пігулки то попередньо треба порадитись з лікарем. Самолікування може не дати потрібного результату і може ще й нашкодити. Якщо вже надумали лікватись пігулками то хоча б прочитайте побічні дії, які можуть бути різними :розлади травлення, серцево судинні порушення, психози.
А велік для повних людей це краще ніж біг, менше шансів отримати травми судин і стоп.

zvena:
А я думаю , що наші чоловіки не менше важуть. Так що нема чого худати . Хоч вітром небуде здувати  :)

kvas8:

--- Цитата: Вовчок від 19.06.2013, 18:49:49 ---нажаль, вона важить більше 80 кг

--- End quote ---

Відчувається, що важливим фактором у самооцінці жінки є думка її чоловіка про неї.
Так для досягнення поставленої мети потрібно а) змінити своє ставлення до ваги жінки, б) мотивувати її до поїздок на велосипеді не схудненням, а цікавим проведенням часу, метою побачити нові місця і т.п., а схуднення - побічний ефект.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version