ТехМайданчик > Ровери

Pовер до 3000грн (можна і до 2500грн, якщо таке можливо)

<< < (2/3) > >>

Sonce:

--- Цитата: andriy від 05.09.2008, 23:28:18 ---
--- Цитата: Petryxa від 04.09.2008, 23:45:07 ---якраз зимою бувають знижки на нові модельні ряди, а не на старі... ))

--- End quote ---

І на скільки великими бувають ті знижки?
І коли саме зимою?

--- End quote ---

до 30 відсотків..переважно в лютому...

Erazel I-st:
Перша РокМашина вона не для КроссКантрі, тому відпадає. А за комплектацією РМ якась неахті. Я б віддав перевагу Келісу Кварцу.

andriy:
А які зараз тенденції?
В лютому той же Келліс Кварц (3240грн), або ровер аналогічної конфігурації буде дорожчим чи дешевшим?
В Ровер-Байку мене нажахали, що зараз в Україні  роверів ніде на складах нема (зокрема Келлісів) і треба забирати все що є, бо ровери взагалі скоро закінчаться і будуть коштувати як автомобілі...  :o

Віталько:

--- Цитата: andriy від 09.09.2008, 20:18:17 ---А які зараз тенденції?
В лютому той же Келліс Кварц (3240грн), або ровер аналогічної конфігурації буде дорожчим чи дешевшим?
В Pовер-Байку мене нажахали, що зараз в Україні  роверів ніде на складах нема (зокрема Келлісів) і треба забирати все що є, бо ровери взагалі скоро закінчаться і будуть коштувати як автомобілі...  :o

--- End quote ---

Я валяюсь під столом, передай їм привіт від мене і скажи шо я на продаж юайка привеу свого через пів року якшо вони закінчуються  :D :D :D :D

andriy:
Того і питаюся тут, бо бачу, що в інеті можна 500-1000грн виграти в порівнянні з Спорт-Плюсом і РоверБайком.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version