Мандрівки > Звіти

Тур ДеЖар 26-28 травня

(1/3) > >>

Erazel I-st:
Уф, накінець то я вернувся.  В таку спеку кудась їхати це самовбивство. Я з Ветальом і Славком ледве доповзли назад в Тернопіль. Загальний кілометраж з ранку до цієї миті наближається до 100 км. А сил вже майже нема. Точніше сили є, а от бажання їхати ще кудась в цю спеку зовсім нема. Ой незаздрю я нашим туристам. Якшо й завтра буде така температура то з них одна таранька залишиться.
 про подальші їх пригоди будемо повідомляти по мірі звязку з ними.

Erazel I-st:
І ще один прикол. В Теребовлі зустріли групу "клона" нашої. Такі самі велошоломи, схожий одяг, схожі велосипеди. Ми спочатку подумали шо то наші заблукали  :).
Да відать 3 вихідних багатьох заставили задуматися про велопохід  :). Або просто Матриця зазбоїла.

werty:
наоборот їм класно-позагоряють  :)
будуь прям як негри :D

Віталько:
І я вернувся, намазався "Спасатільом" і сижу думаю який я даун шо не взяв в Сонця крем від загару. Загалом прокаталлись суперово, якби не жара. Вийшов класний флешмоб на рвоерах. В найвищому пункті графіку нас було 15!!!! чоловік. А тим шо поїхали далі буде 3,14.

Dreamland:

--- Цитата: Vetal від 26.05.2007, 16:20:57 ---А тим шо поїхали далі буде 3,14.

--- End quote ---
я б такого не сказав - видно мало практики маєш в покотеньках раз таке пишеш,та й і кремом не мазався - ганьба тобі. Вчи матчасть - бо не візьмемо тебе в покотеньки.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version