ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

ARDIS Formula

<< < (3/4) > >>

SerZhanT:
про ноги виправив, набрав машинально :)

Frenky:
Мені дійсно цікаво, яким чином проводиться модерназація еластомерної вилки, щоб вона починала працювати

Andrizzio:

--- Цитата: Frenky від 06.04.2013, 01:24:31 ---Мені дійсно цікаво, яким чином проводиться модерназація еластомерної вилки, щоб вона починала працювати

--- End quote ---

чо вчіпився чоловіка  :D , вилка пряцює краще бо змазана дуже добре. 

Erazel I-st:

--- Цитата: vit від 06.04.2013, 00:09:37 ---То получилась відкрита масляна ванна? Шось таке читав в харахтеристиках вилок.

--- End quote ---
Ні, получилась просто змазка сальників і башингів для мягшої роботи вилки. Всі вилки мають одинакову конструкці в плані пружин, башингів, сальників. Просто різна якісь виконання і матеріалів, але це не відміняє того що змазка ніколи не зашкодить. Часто в початкових РСТ дубовата робота через погано підібрану пружину , а якщо підібрати підходящу пружину то по мягкості роботи вони не сильно будуть відставати від якихось Дартів. В початкових вилках нема масляного тормоза(він же демпфер), тому приходиться ставити жорсткішу пружину, бо мягка буде легко пробиватися(демпеф бере на себе частину навантаження і сторможення ривків).

Erazel I-st:

--- Цитата: Frenky від 06.04.2013, 01:24:31 ---Мені дійсно цікаво, яким чином проводиться модерназація еластомерної вилки, щоб вона починала працювати

--- End quote ---
Відбойник хороший поставити. Відскок буде дещо різковатий, але удара різкого не буде.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version