ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Радусік

<< < (2/4) > >>

Вован:
Хороший велосипед для початку)))

i1mudryk:

--- Цитата: дихлофос від 11.01.2013, 14:41:42 ---а  я рахую,  що  не  вартість велосипеда є саме цінне в дуеті"райдер і байк". желізо  по класу-річ набувна.
а от  допитлива  і спортивна душа, жага походів і перемог, нестримна тяга до велотехніки----от основні критерії, які самі
важливі і ціняться в справжньому велобайкеру.
Так-що непереймайся, всі починали з простенького.
А   байк  і справді нічогенький,  я перший рік і не мріяв про такий!

--- End quote ---
Золоті слова))

Стечкин:

--- Цитата: дихлофос від 11.01.2013, 14:41:42 ---а  я рахую,  що  не  вартість велосипеда є саме цінне в дуеті"райдер і байк". желізо  по класу-річ набувна.
а от  допитлива  і спортивна душа, жага походів і перемог, нестримна тяга до велотехніки----от основні критерії, які самі
важливі і ціняться в справжньому велобайкеру.
Так-що непереймайся, всі починали з простенького.
А   байк  і справді нічогенький,  я перший рік і не мріяв про такий!

--- End quote ---

наша людина....

дихлофос:
дякую, Олексій.

Frenky:
Завтра будуть подробиці, і перший тест драйв) Хоча не для велосипеда. Це модель Radon ZR Team 7 2011 року, поміняли в ньому тільки колеса: обода стоять Мавік 317 діск, втулки СЛХ, були алекс рімс з простішою втулкою. Ротора замість формульних стоять Шімано ХТ на павуках. Задня перекидка шімано ХТ в оригіналі була 11 року срібна, а зараз 12 року чорна (трансмісія на 30 швидкостей)...  Решта все рідне або ж ідентичне оригінальному. Вилка така як в мене але 11 року і ще має крутілку ФлудГейт.

Фотка з нету

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version