ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Радусік

(1/4) > >>

Frenky:
Поки що фотка не чітка і туманна, щоб всю інтригу не розвіювати, але вже є поповнення тернопільської конюшні новим чудовим байком!




Вел не мій, але власниці на форумі нема) Але й дамо жару цим літом! З кожним роком все більше велолюбителів)

vit:
Цікаво... Реба, СЛХ, мавік. З гарного тіста... чекаєм подробиць

Drive_t:
Лісапєд суперовий за нього не мало виклали гривнів а веловласників дійсно з кожним роком все більше :)

i1mudryk:

--- Цитата: Drive_t від 11.01.2013, 12:00:47 ---Лісапєд суперовий за нього не мало виклали гривнів а веловласників дійсно з кожним роком все більше :)

--- End quote ---

Нещодавно братові також вирішив скласти щось подібне. Вийшло звичайно не так серйозно і шикарно. Так от варто визнати що моєї з студентської стипендії, зібраної за останніх пів року, не вистарчило  б  і на 5 частину того що являє собою даний агрегат)). Скоріше навіть сказати мій вел. не коштує і вартості самої вилки даного велосипеда...
А власниці нехай щастить з даним велосипедом!

дихлофос:

--- Цитата: i1mudryk від 11.01.2013, 13:59:18 ---Нещодавно братові також вирішив скласти щось подібне. Вийшло звичайно не так серйозно і шикарно. Так от варто визнати що моєї з студентської стипендії, зібраної за останніх пів року, не вистарчило  б  і на 5 частину того що являє собою даний агрегат)). Скоріше навіть сказати мій вел. не коштує і вартості самої вилки даного велосипеда...
А власниці нехай щастить з даним велосипедом!

--- End quote ---
а  я рахую,  що  не  вартість велосипеда є саме цінне в дуеті"райдер і байк". желізо  по класу-річ набувна.
а от  допитлива  і спортивна душа, жага походів і перемог, нестримна тяга до велотехніки----от основні критерії, які самі
важливі і ціняться в справжньому велобайкеру.
Так-що непереймайся, всі починали з простенького.
А   байк  і справді нічогенький,  я перший рік і не мріяв про такий!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version