ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Друге життя розкладного САЛЮТА 24"

<< < (2/4) > >>

Стечкин:
не в обіду буде імхо:
відсутній креатив або родзинка
як вже робив для душі і потратив сільки ресурсів (час/гроші) тре було раму/колеса/все інше помалювати плямами-смужками-зірочками-зайчиками-жабенятками, бо візуально -  підробка під дизайн радянского осцилографа

Avanar:

--- Цитата: Стечкин від 05.01.2013, 17:41:13 ---відсутній креатив або родзинка

--- End quote ---
Цілком згідний, але чого бог не дав, того не дав, я по натурі технарь, а не художник. Як зробити гарно не дуже уявляю, але час ще є до весни.
Пропонуйте варіанти, але наприклад ось: http://cs11339.userapi.com/u99088190/147530584/z_bc80d455.jpg
весело, прикольно, але не для мене і бажано без "зайчиками-жабенятками". Сусід біля мене рекламні вивіски робить, так він на декалях любе що попросиш зробить.

Стечкин:

--- Цитата: Avanar від 05.01.2013, 19:05:17 ---Цілком згідний, але чого бог не дав, того не дав, я по натурі технарь, а не художник. Як зробити гарно не дуже уявляю, але час ще є до весни.
Пропонуйте варіанти, але наприклад ось: http://cs11339.userapi.com/u99088190/147530584/z_bc80d455.jpg
весело, прикольно, але не для мене і бажано без "зайчиками-жабенятками". Сусід біля мене рекламні вивіски робить, так він на декалях любе що попросиш зробить.

--- End quote ---

та звичайно тобі дійсно пасує строгий дизайн

то мені гостро бракує жабеняток на ободах...
до речі - посилання сподобалися, буду шота рєшать...

org100h:
Я вам тут понамальову :D, не треба, спортите весь шарм. Колір гарний і цього достатньо.
Гарно було б вчепити передню корзинку, або задній багажник з шкіряними баулами

дихлофос:
Молодець! Золоті руки. От  чим  мені подобається   радєцка  техніка- є великий простір для ініціативи і творчості.
Але де   взяти  стілько часу  і терпіння ?  однозначно   "очумілі"  ручки,   так  уміло  замутив   з  металолому  компакт-байк!
і  непотрібно  тих зауважень типу   "колір","колесо не в той бік крутиться.."....-----.а  вам  слабо  ?попробуйте ви і зробіть краще, бо збоку  легко   говорити... ХВАЛА  РУКАМ, ЩО ПАХУНЬ САЛІДОЛОМ!!!!!!!! :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version