Загальний > Флуд, Флейм і Оффтоп

чи катають в Тернополі дьорт

<< < (2/2)

ironboy:
та я тіпа коли було тепло майже шодня катав по пару годин....просто я не їхав в центр...я взагалі стараюся десь їхати подальше шоб люди не бачили так як я ніфіга по суті не вмію поки що, і прикольно певно збоку виглядає як якийсь придурок вбивається на ровері без сідла :laugh:....а коли я мав на увазі задовбує- тріал коли навіть вже шось вмієш не дуже драйвовий вид спорту,крута але в жопу важка дисципліна..... деколи хочеться чогось для розрядки....

Erazel I-st:

--- Цитата: ironboy від 03.11.2012, 11:26:27 ---та я тіпа коли було тепло майже шодня катав по пару годин....просто я не їхав в центр...я взагалі стараюся десь їхати подальше шоб люди не бачили так як я ніфіга по суті не вмію поки що, і прикольно певно збоку виглядає як якийсь придурок вбивається на ровері без сідла :laugh:....а коли я мав на увазі задовбує- тріал коли навіть вже шось вмієш не дуже драйвовий вид спорту,крута але в жопу важка дисципліна..... деколи хочеться чогось для розрядки....

--- End quote ---
Угу, я не раз казав що по суті своїй Тріал це акробатика з велосипедом. А інколи хочеться РУХУ, мчати вперед і т.д.
 Хоча сам по собі тріал досить корисний в тому плані що ти вмієш поводитися з велосипедом, відчуваєш його. Потім легше в екстримальних ситуаціях зробити правильні дії.

ironboy:

--- Цитата: Erazel I-st від 04.11.2012, 10:51:05 --- Угу, я не раз казав що по суті своїй Тріал це акробатика з велосипедом. А інколи хочеться РУХУ, мчати вперед і т.д.
 Хоча сам по собі тріал досить корисний в тому плані що ти вмієш поводитися з велосипедом, відчуваєш його. Потім легше в екстримальних ситуаціях зробити правильні дії.

--- End quote ---
згідний на 100% :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Go to full version