ТехМайданчик > Наші залізні коні :)

Specialized camber comp 2011 р.

<< < (7/8) > >>

Andrizzio:

--- Цитата: spirit від 30.10.2012, 11:40:10 ---повірте знатоки, скіл їзди Вована буде побільше вашого, так само як знання в велотематиці, ну хіба по ашанах ви добре шарите
пруф


так шо йдіть катайте на своїх ашанах і не спорте зі старшими

--- End quote ---





я в інтернеті такого тоже можу купу понаходити  :D

Erazel I-st:
Ровер ніби то красивий. АЛе шось по фото мені видався закоротким. Можна фото поряд з людиною, щоб оцінити пропорції, а то глазомір у мене фіговий і відносно коліс будувати проекцію не получається.

Штир:
Треба було витримку довшою зробити, тоді би ефект польоту передався краще. А так, ніби підвісили на чомусь.

Erazel I-st:

--- Цитата: Штир від 31.10.2012, 15:10:54 ---Треба було витримку довшою зробити, тоді би ефект польоту передався краще. А так, ніби підвісили на чомусь.

--- End quote ---
Ну при витримці довгій З РУК все інше теж було б змазане.  А враховуючи що велосипедист в основному "вівся" проводкою то взагалі б було суцільне мило  :)

Штир:

--- Цитата: Erazel I-st від 31.10.2012, 15:45:50 --- Ну при витримці довгій З РУК все інше теж було б змазане.  А враховуючи що велосипедист в основному "вівся" проводкою то взагалі б було суцільне мило  :)

--- End quote ---
У такому випадку треба повторити стрибок і досягти оптимального мила. Я так розумію це були не змагання.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version